Verkoop Hotline 036-7851687
Feedback van onze klanten
"Goed bereikbaat en vriendelijk te woord gestaan door de verkoop service. Kreeg alke informatie die ik nodig had"
Bart


"Dank U wel voor de vlotte Levering ;-))"
Van Hemelrijck L


"niet verwacht . geweldige ervaring met de service van dit bedrijf !! zal dit aanraden bij mijn vrienden. Doe zo verder"
Frans Mateos


"prima service om even te vragen om uitstel levering omdat er niet 2 exemplaren voorradig waren. Wat niet goed liep was de verzending door Post.nl. Het pakje, dat zo klein was dat het door de brievenbus kon, is niet bezorgd aan het opgegeven adres maar bezorgd bij een verzamelpunt op 10 km afstand. Daar bleek het nog geen 1 week te mogen liggen . Gelukkig konden we het op de laatste dag ophalen. Toch even rekening houden met dit gedrag van Post.nl"
M.plet


"Tijdens het verloop van bestelling tot levering, duidelijke communicatie en snelle bevestiging. De levering was navenant snel. Hier kom je op terug. Prima!"
André


"zeer behulpzaam en vriendelijk!"
Van Leeuwen