Verkoop Hotline 036-7851687
Feedback van onze klanten
"Ik stuurde op zaterdag een vraag. Ik kreeg ONMIDDELIJK een antwoord! Er moest even wat opzoek werk gedaan worden. En ja hoor zelfs op zondag direct antwoord. Als het goed is mag het ook geweten zijn!!! Nogmaals mijn dank!!"
Sanne


"Perfect geregeld ,binnen de afgesproken datum was de bestelling op de plek."
Jm Houben.


"Aangezien ik best tevreden was van mijn eerste bestelling heb ik daarom een tweede bestelling overgemaakt mvg., Roger"
Van Haegenberg Roger


"Goede morgen, Ik wil U nogmaals bedanken voor zo spoedig levering van Sabo onderdeel. Hij is goed aangekomen en is inderdaad HETZELDE. Ik kan nu de verticuteer weer gaan gebruiken. Super, ben echt blij. Fijne dagen en groeten van Marta"
Marta


"Samen met de mail met de factuur kregen we als verassend als extra bijlage van de mail een heuse foto van de transportdoos met het door ons gevraagde product daarin. Wegens heel recente ervaringen met verkeerde bestellingen / leveringen vinden we deze manier van werken FANTASTISCH. Dit is de eerste keer dat we dit meemaakten en hopen dat andere leveranciers deze handelswijze over gaan nemen. Onze complimenten"
Hein Asscherickx


"Wat klein onderdelen kapot aan m,n strimmertje, bestelling gedaan en 100% in orde! goede communicatie, snelle nette levering en 100% feedback en service, ook voor kleine relatief goedkope onderdelen, super tevreden en een aanrader. Een voorbeeld voor velen."
Hans Van Der Linden