Verkoop Hotline 036-7851687
Feedback van onze klanten
"Via Whatsapp op een zondag vragen gesteld en onmiddelijk antwoord ! Pakket na 2 dagen thuis geleverd in België. Top service ! ????????"
Jan H


"Thanks for the good and rapid service. Geo Switzerland"
Geo


"prima service om even te vragen om uitstel levering omdat er niet 2 exemplaren voorradig waren. Wat niet goed liep was de verzending door Post.nl. Het pakje, dat zo klein was dat het door de brievenbus kon, is niet bezorgd aan het opgegeven adres maar bezorgd bij een verzamelpunt op 10 km afstand. Daar bleek het nog geen 1 week te mogen liggen . Gelukkig konden we het op de laatste dag ophalen. Toch even rekening houden met dit gedrag van Post.nl"
M.plet


"I received fantastic service. The parts were exactly as stated and the delivery was very fast. 100% recommendation."
Padraig


"Geweldige ervaring. Ik heb een bestelling geplaatst, maar werd kort daarop telefonisch benaderd. Ik bleek een verkeerd onderdeel te hebben besteld voor mijn grastrimmer. Direct geweldig opgelost en het juiste onderdeel een dag later ontvangen. Superservice dus!!"
Cindy Kaaijk


"Beste . Vandaag de mesjes in goede orde ontvangen! Super content van de snelle levering! Vriendelijke groeten Tot één dezer bij mijn volgende bestelling!"
Douwe