Verkoop Hotline 036-7851687
Feedback van onze klanten
"Prima gegaan"
Bep


"Zeer on klantvriendelijk. Baseren hun verzendkosten voor het gemak op pakketpost €5,99 terwijl het soms ook anders kan. B.v. Briefpost in een enveloppe voor ong. €2.00. Je bent dan gewoon tot sponsor van PostNL bevorderd. Bovendien bestellen incl. Btw. De Btw die achteraf wordt bereken is hoger!

Redactie: Wij bieden geen mogelijkheid van brievenbus verzending aan. Uitsluitend pakketpost, en overal wordt er een incl. en excl. BTW bedrag getoond. Dus ook bij de verzendkosten 5,99 excl. BTW en 7,25 incl. BTW."
Jim Buys


"Super snel antwoord. Mijn trafo van mijn robotmaaier kapot was. Een nieuwe opgestuurd gekregen. Alles binnen 1 dag afgehandeld."
Marco


"Vlotte levering snelle reacties op email,toppie"
H.manning


"Outstanding customer service!"
Ieva


"Goede morgen, Ik wil U nogmaals bedanken voor zo spoedig levering van Sabo onderdeel. Hij is goed aangekomen en is inderdaad HETZELDE. Ik kan nu de verticuteer weer gaan gebruiken. Super, ben echt blij. Fijne dagen en groeten van Marta"
Marta