Verkoop Hotline 036-7851687
Feedback van onze klanten
"Heb zojuist het onderdeel binnen van mijn Ferrex bosmaaier, destijds bij ALDI gekocht. Zeer fijn apparaat, maar nu was de kop versleten. Alles afgezocht naar een vervanging, maar bleek dat de schroefdraad overal net even anders is. Deze kop past perfect!! Heel erg blij mee!! Snel geleverd ook!!"
Frank


"Een geweldig fijne ervaring was dit gewoon lekker de mogelijkheid om losse onderdelen voor je gras striemer te kunnen kopen en dat alles ook nog tegen voordelige prijzen waardoor dit ook nog bijdraagt aan een duurzame oplossing door in plaats van een heel nieuw apparaat aan te schaffen dus goed voor het milieu maar ook voor je portemonnee . Spoel deksel voor Black and Decker Trimmer was binnen een dag afgeleverd plus een QR bestelcode voor als het onverhoopt nog eens nodig mocht zijn om dit item te bestellen . Mijn waardering voor deze webshop is dikke tien sterren maar helaas kun je er maar vijf geven!"
M.a.millenaar


"Heb de opvangbak in goede order ontvangen en hij past! Superblij! Met vriendelijke groet, Marijke"
Marijke


"zelden zo prettig geholpen fantastisch ga zo door"
Lok


"Super snel antwoord. Mijn trafo van mijn robotmaaier kapot was. Een nieuwe opgestuurd gekregen. Alles binnen 1 dag afgehandeld."
Marco


"Mijn ervaring is zeer positief! Zeer vlotte- en goede service en in tegenstelling met andere bedrijven, is men hier wel begaan met de klant. Mijn bestelling werd, voor verzending, ruim overlopen zodat ik zeker het juiste artikel had en ik geen extra kosten (terug zenden) zou hebben. Top????"
Sven Strybosch