Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Aandrijfriem maaidek voor Bolens M 762 F

Aandrijfriem maaidek voor Bolens M 762 F Product code: GMBE-SP11467 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Aandrijfriem motor naar maaidek voor Central Park CP10910A en motor naar achteras Bricobi BA12R38A

Aandrijfriem motor naar maaidek voor Central Park CP10910A en motor naar achteras Bricobi BA12R38A …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Borgring LT voor Central Park CP10910A

Borgring LT voor Central Park CP10910A Product code: GMBE-SP11473 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Zeer goed"
Eduard de Cock


"Helaas was de eerste zending niet juist geleverd maar dit is perfect gecorrigeerd door het bedrijf. Ik kreeg netjes een retour brief en na een paar dagen werd het juiste onderdeel thuis afgegeven. Ik ben erg tevreden over de service die geleverd is."
Cm Groot


"Beste Dome, De handgrepen voor het verticuteer apparaat zijn goed aangekomen. Ik wil u danken voor de goede communicatie, u hield me constant op de hoogte over de bestelling, dat gaf me een goed gevoel en veel vertrouwen . Veel on- line bedrijven zouden hier een voorbeeld aan kunnen nemen. Nogmaals mijn dank, Gr Henry"
Henry


"Super goede after sales service. Ik had nieuwe aandrijf riem voor grasmaaier nodig. GMBE had goede info over type nummers om met de originele Bosch nummers te vergelijken. Na aankoop bleek de riem een beetje strak te zitten maar via whatsapp contact kreeg ik zelfs op zaterdag AVOND nog goede tips terug. Uiteindelijk draait mijn grasmaaier weer als een zonnetje. Dankjewel."
Michiel


"Een vlugge bediening ook wordt ge goed ingelicht .."
Georges Friant


"Mijn waardering is heel goed voor het af levering van onderdelen"
Jan De Borst