Artikelnaam
Vetpers Pro (metaal navulbaar) voor neus tandwielen van kettingzaagbladen incl. vet
€ 13,18 (excl. 21% BTW)
€ 15,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaag ketting met 72 schakels voor 46cm (18-inch) blad
€ 22,27 (excl. 21% BTW)
€ 26,95
( incl. 21% BTW)
Chain for 30cm (12-inch) bar for some McCulloch Chainsaws
€ 17,31 (excl. 21% BTW)
€ 20,95
( incl. 21% BTW)
Chainsaw Chain for Greenline G-36 with 35cm (14-inch) Bar / 52 Links
€ 18,97 (excl. 21% BTW)
€ 22,95
( incl. 21% BTW)
Chainsaw Chain for Hurricane Saws with 35cm (14-inch) Bar / 52 Links
€ 18,97 (excl. 21% BTW)
€ 22,95
( incl. 21% BTW)
Chainsaw Lo-Kick Chain Fits 45cm (17/18-inch) with 60 Drive Links
€ 19,79 (excl. 21% BTW)
€ 23,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 6

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 110,50
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 24,60
Totaal: € 141,75

Spoed code

Feedback van onze klanten
"200% tevreden over de geboden hulp en snelle reacties op mijn vragen. De firma Hubo leverde een bosmaaier die totaal onbruikbaar was vanaf de eerste dag. Hulp of garantie NUL om een oplossing te bieden. Dankzij uw hulp bij het zoeken en leveren van de juiste carburator probleem volledig van de baan. In één woord TOPFIRMA. Hartelijk dank!"
Dries Raymond


"Fantastisch geholpen met onderdelen voor een WorX robotmaaier. Na reparatie hield de maaier er helaas om andere reden mee op (er ging nog meer kapot) Nog niet gebruikte onderdelen retour gezonden en deze zijn dezelfde dag nog gecrediteerd. Ik ga hier zeker terugkomen mocht ik in de toekomst tuinmachine onderdelen nodig hebben."
Henk


"ik heb een onderdeel van mijn bosch kantenmaaier besteld. Dome stuurde mij een berichtje of ik het exacte typenummer wilde geven omdat hij twijfelde of ik het juiste onderdeel had besteld. Blijkt dat hij gelijk had en toch een andere nodig had. Toen het artikel binnen was ging ik net met vakantie, dus hij heeft opgestuurd toen ik weer terug was. Super goede service! Tevens is mijn vraag over het vervangen super snel beantwoord en kan ik de machine weer naar tevredenheid gebruiken. Ik kan dit bedrijf absoluut aanbevelen, super service!"
Barbara


"Zeer goede ervaring! In verband met bestelling van een onderdeel dat niet zo vaak voorkomt, wordt door hen extra gecontroleerd of het bestelde inderdaad de bedoeling is. Klasse service!"
Louwe Boekema


"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst


"Aangezien ik best tevreden was van mijn eerste bestelling heb ik daarom een tweede bestelling overgemaakt mvg., Roger"
Van Haegenberg Roger