| "Nog niets besteld en nu al tevreden, super snelle reacties en om ook voor een rellatief laag bedrag moeite te willen doen.
Top Domé" Peter

|
| "Dank u voor de hulp bij het corrigeren van de bestelling! Idem voor de perfecte levering, perfect op tijd.
Heb tot dusver geen verschil kunnen merken tussen het huismerk en het officiele worx spoeldeksel voor onze 168e trimmer. Het was trouwens al een hele poos dat ik achter een reserve exemplaar aan het zoeken was.
Ik kom zeker nog terug!" Jean@belgium

|
| "Het contact is zeer professioneel. Prima commutatieve vaardigheden.
Zeer accuraat betrokken en eerlijk qua advies.Echte karakteristieken van een adviseur.
Begeleiding en afhandeling bij het bestellen uitmuntend.Heb me nog nooit zo op mijn gemak
gevoeld bij het bestellen van een product. Man van zijn woord. Ik ben zeer tevreden over alles
Wat ik heb ervaren bij het bestellen van producten bij deze man /site
Met Vriendelijke Groet,
Ronald Appel
CEO My handy-Hands events & Support" Ronald Appel

|
| "beste
helemaal top en snelle levering gras spoel voor grastrimmer F35 past ok!!! en mensen von stihl Belgien hebben gezegd niet meer te vinden! dank u wel dus Nederland top en zeer snelle levering" Gùnther Sùsz

|
| "Dekseltje besteld. Betaald maar daarna nooit iets gehoord, gezien of gekregen. Zou het fijn vinden om een reactie te krijgen. Tot zover 1 ster.
Redactie: Aangezien er geen mail ontvangen zou zijn, neem ik aan dat u een verkeerd email adres heeft op gegeven. Anders had u de email gezien dat de zending sinds vandaag naar u onderweg is. U heeft op zaterdag besteld en het is vandaag de maandag er op. Heel veel sneller kan er niet verzonden worden, aangezien dit de eerste werkdag is na uw bestelling." Wildemam

|
| "Gemakkelijk, overzichtelijk en snelle levering! Neem er dan graag de hoge verzendingskosten bij.
Groeten, Sebastien." Sebastien Bollen

|