Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Hieronder staan de onderdelen en accessoires die wij leveren die geschikt zijn voor gebruik met de Craftsman 35080 with 40cm (16") bar Chainsaw.

Controleer voordat u bestelt, dat uw machine een Craftsman 35080 with 40cm (16") bar chainsaw is.

Om het juiste onderdeel voor uw Craftsman Chainsaw te vinden, kunt u proberen het modelnummer van uw Chainsaw, of het onderdeelnummer van het onderdeel dat u wilt vervangen, in ons zoekvak in te voeren, of probeer Selecteer uw machine uit de vervolgkeuzelijst downboxen in onze geavanceerde zoekfunctie.

Als u het onderdeel dat u zoekt niet kunt vinden, neem dan contact met ons op over onderdelen voor uw Craftsman 35080 with 40cm (16") bar Chainsaw.

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Chainsaw chain for Craftsman (16-inch) bar with 56 Drive Links

ALM Kettingzaag ketting (3/8" .050 x 56 schakels)Productcode: 21189CFTDeze kettingzaag ketting (3/8" .050 x…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Goede morgen, Ik wil U nogmaals bedanken voor zo spoedig levering van Sabo onderdeel. Hij is goed aangekomen en is inderdaad HETZELDE. Ik kan nu de verticuteer weer gaan gebruiken. Super, ben echt blij. Fijne dagen en groeten van Marta"
Marta


"First Class service and goods. Thank You."
Brian Walton


"Aangezien ik best tevreden was van mijn eerste bestelling heb ik daarom een tweede bestelling overgemaakt mvg., Roger"
Van Haegenberg Roger


"Geachte heer Giuliano, Op 26 mei 2021 bestelde ik bij u een Draadspoel voor Florabest FRT 550. Inmiddels is deze spoel dtv Postnl geleverd. Ik ben niet tevreden over dit product. Nadat ik de draadspoel had gemonteerd bemerkte ik dat de roterende draden binnen de kortste keren afbraken. Kennelijk is de weekmaker uit het plastic draad verdwenen waardoor deze bij de minste buigingskracht breekt. Naar ik vermoed is dit een product wat een tijd in het magazijn heeft gelegen. Kunt u mij helpen aan een draadspoel van een recentere productie datum. Hoor graag op korte termijn van u. Mvg, Dick van Raaij

Reactie: In uw brief schrijft u “bij het minste geringste aanraking van de houten kant borden breekt het spoel draad af”. En dat u uit noodzaak toch de gehele spoel verbruikt heeft. Gras timmer spoelen zijn niet bedoeld om tegen harde oppervlakten te gebruiken zoals hout, steen, kiezels of takjes. Het zijn spoelen voor het trimmen van gras. Daarnaast verbruikt u het product alsnog volledig, terwijl u al heeft geconstateerd dat het niet werkt."
D. Van Raaij


"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst


"Top website. Directe hulp na je vraag en direct hulp bij de zoektocht naar je onderdeel of accessoire. Zeer tevreden klant !!!!!!!!!!!!"
Fabienne Lagauw