Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Hieronder staan de onderdelen die wij leveren die geschikt zijn voor gebruik met de Aldi GCS 2000 with 40cm (16") bar Chainsaw.

Controleer voordat u bestelt, dat uw machine een Aldi GCS 2000 with 40cm (16") bar chainsaw is.

Om het juiste onderdeel voor uw Aldi Chainsaw te vinden, kunt u proberen het modelnummer van uw Chainsaw, of het onderdeelnummer van het onderdeel dat u wilt vervangen, in ons zoekvak in te voeren, of probeer Selecteer uw machine uit de vervolgkeuzelijst downboxen in onze geavanceerde zoekfunctie.

Als u het onderdeel dat u zoekt niet kunt vinden, neem dan contact met ons op over onderdelen voor uw Aldi GCS 2000 with 40cm (16") bar Chainsaw.

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Ketting (57 schakels) voor Aldi kettingzagen met 40cm blad

ALM Productcode: 21192ALDDeze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Spoel deksel voor diverse Flymo trimmers

Spoel deksel voor diverse Flymo trimmers Product code: GMBE-FL288L …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"Beste, ik heb het onderdeel goed ontvangen en het is dat wat ik wilde !!! Nogmaals dankt en groeten Eric"
Eric


"Ongelooflijk gewoon. Ik had stukken nodig voor mijn grasmachine en hoewel die maar pas 1,5 jaar oud was kon ik er via mijn huidige dealer niet aan komen. Na wat speurwerk bij jullie terecht gekomen. Jullie hadden meteen gezegd dat het lang kon duren vooraleer je de juiste stukken zou hebben maar dat je ze zeker zou vinden. En ja hoor, na maanden wachten, de juiste stukken. Gisteren om 13u besteld, vanmorgen 9u30 al in België geleverd. Als dat geen service is. Dank je wel mannen!!!"
Luc Cherlet


"Na zeer goed geïnformeerd te zijn een accu gekocht voor mijn robotmaaier. Dit bleek toch niet de oorzaak van het defect, retour zenden was geen enkel probleem. Daarna uitvoerig contact over het probleem en er wordt super meegedacht ook in de meest kosten efficiënte oplossing wat ik niet vaak meemaak. Het probleem van mijn ergens anders aangeschafte robotmaaier wordt zeker opgelost, daar heb ik alle vertrouwen in! Kortom, ik kan grasmaaier bladen enzo zeer warm aanbevelen! ????"
Jacques


"Top service groetjes"
Verheggen Freddy


"Mijn ervaring is zeer positief! Zeer vlotte- en goede service en in tegenstelling met andere bedrijven, is men hier wel begaan met de klant. Mijn bestelling werd, voor verzending, ruim overlopen zodat ik zeker het juiste artikel had en ik geen extra kosten (terug zenden) zou hebben. Top????"
Sven Strybosch


"twee aparte bestellingen gedaan (die wel gerelateerd waren), men heeft alles in één keer opgestuurd en een credit nota gemaakt voor de extra verzendkosten bij het benzinefiltertje nog een alternatief gedaan dag van de verzending nog een foto van de inhoud van het doosje gedaan volgende bestelling doe ik weer bij jullie, echt heel fijne ervaring"
Peter Evenblij