Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Below are the parts we stock which are suitable to use with the Alko BKS 40II with 40cm (16") bar Chainsaw.

Before ordering, to ensure it is a suitable part, please check your model of Alko chainsaw to ensure it is a BKS 40II with 40cm (16") bar.

To help find the right part for your Alko chainsaw you could try enter the model number of your Chainsaw, or the part number of the part you wish to replace, into our search box. Try Select your machine from the drop down boxes in our Advanced Search facility.

If you do not find the part you are looking for, please Contact us about parts for your Alko BKS 40II with 40cm (16") bar chainsaw.

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Chainsaw chain for Alko (16-inch) bar with 55 Drive Links

ALM Productcode: 21188ALKDeze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Chainsaw chain for Alko (16-inch) bar with 56 Drive Links

ALM Kettingzaag ketting (3/8" .050 x 56 schakels)Productcode: 21189ALKDeze kettingzaag ketting (3/8" .050 x…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Kettingzaag ketting met 55 schakels (voor kettingzagen met een 40cm (16-inch) zwaard)

Kettingzaag ketting met 55 schakels voor kettingzagen met een 40cm (16-inch) zwaard Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Ik stuurde op zaterdag een vraag. Ik kreeg ONMIDDELIJK een antwoord! Er moest even wat opzoek werk gedaan worden. En ja hoor zelfs op zondag direct antwoord. Als het goed is mag het ook geweten zijn!!! Nogmaals mijn dank!!"
Sanne


"ik had een onderdeel nodig voor een hakselaar waarvan ik dacht dat die niet meer te repareren was. Uiteindelijk vond ik toch het stuk maar had mijn twijfels of het zou passen. Op mijn mailtje kreeg ik een heel goede uitleg van hun medewerker Giuliano die me vertelde dat er twee modellen waren maar wel met een klein verschil. Hij stuurde mij de foto's door en de afmetingen. Gelukkig, want ik zou een verkeerd model hebben besteld. Na een paar mails heen en weer heeft hij mij er heel goed doorheen geholpen. de week erna had ik het stuk in huis met de pakjesdienst en het past perfect. Heel hartelijk dank voor de begeleiding en de perfectie dienstverlening. verdient een dikke pluim !!!"
Aimé De Rocker


"Een geweldige ervaring gehad met dit bedrijf. Onderdeel kapot gekomen van mijn Einhell gras trimmer. Deze mensen hebben echt alles nagezocht om het kapotte onderdeel te vinden. Hebben meerdere malen een appje gestuurd met de maten van het onderdeel wat ik stuk heb. Super service. Aan rader."
J. Muurman


"Beste, Hartelijk dank voor de producten! Deze passen perfect op mijn toestel. Dikke dank voor de snelle service! Mvg, Erwin"
Erwin


"Bestelling gedaan en super snel geleverd..!! Machine draait weer, Top geregeld !"
Hans Vd Berg


"Had een vraag om 18:45 uur, op vrijdag avond (21 okt '22). Meteen een review geplaatst! Kreeg meteen antwoord en een antwoord waar ik iets mee kon! Niet normaal, dat had ik nog nooit meegemaakt! Top service! ps. Deze review is 100% gemeend en echt! Lawrence Quaedvlieg (Tuinman) 'De Heeren van de Tuin' Muiden"
Lawrence Quaedvlieg