Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)
Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Het contact is zeer professioneel. Prima commutatieve vaardigheden. Zeer accuraat betrokken en eerlijk qua advies.Echte karakteristieken van een adviseur. Begeleiding en afhandeling bij het bestellen uitmuntend.Heb me nog nooit zo op mijn gemak gevoeld bij het bestellen van een product. Man van zijn woord. Ik ben zeer tevreden over alles Wat ik heb ervaren bij het bestellen van producten bij deze man /site Met Vriendelijke Groet, Ronald Appel CEO My handy-Hands events & Support"
Ronald Appel


"Dank u voor de hulp bij het corrigeren van de bestelling! Idem voor de perfecte levering, perfect op tijd. Heb tot dusver geen verschil kunnen merken tussen het huismerk en het officiele worx spoeldeksel voor onze 168e trimmer. Het was trouwens al een hele poos dat ik achter een reserve exemplaar aan het zoeken was. Ik kom zeker nog terug!"
Jean@belgium


"Ondanks het ontbreken van en niet door kunnen geven van de nodige gegevens en vooral door het geduld en inzet van Dome Giuliano is mijn onderdeel van de kettingzaag op tijd bezorgd. Dome verdiend loonsverhoging ????????"
Hans V. Deventer


"Beste, ik heb het onderdeel goed ontvangen en het is dat wat ik wilde !!! Nogmaals dankt en groeten Eric"
Eric


"Uitgesproken goede service die je niet vaak tegen komt. Vriendelijke en snelle afwikkeling. Een zaak waar je graag terug komt en een webwinkel om te onthouden."
Dick De Weert


"prima service om even te vragen om uitstel levering omdat er niet 2 exemplaren voorradig waren. Wat niet goed liep was de verzending door Post.nl. Het pakje, dat zo klein was dat het door de brievenbus kon, is niet bezorgd aan het opgegeven adres maar bezorgd bij een verzamelpunt op 10 km afstand. Daar bleek het nog geen 1 week te mogen liggen . Gelukkig konden we het op de laatste dag ophalen. Toch even rekening houden met dit gedrag van Post.nl"
M.plet