Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
20cm (8-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 30 schakels aansluiting 1041

20cm (8-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 30 schakels aansluiting 1041 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
30cm (12-inch) kettingzaag zwaard 3/8 LP / 0.050 (1,3 mm) voor 44 schakels

30cm (12-inch) kettingzaag zwaard 3/8 LP / 0.050 (1,3 mm) voor 44 schakels Product…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
30cm (12-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 45 schakels aansluiting 1041 / A041

30cm (12-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 45 schakels aansluiting 1041…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
35cm (14-Inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3mm / 52 schakels ZA-mount

35cm (14-Inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3mm / 52 schakels ZA-mount Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Cilindrisch tandwiel voor Ikra EKS 1200 / EKS 1600 / EKS 1700 / EKS 1800

Cilindrisch tandwiel voor Ikra EKS 1200 / EKS 1600 / EKS…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Geweldig goed geholpen....heel goed en eerlijk advies....heel veel geduld...al met al helemaal top...echt aan te raden ."
Henk Zeller


"Het contact is zeer professioneel. Prima commutatieve vaardigheden. Zeer accuraat betrokken en eerlijk qua advies.Echte karakteristieken van een adviseur. Begeleiding en afhandeling bij het bestellen uitmuntend.Heb me nog nooit zo op mijn gemak gevoeld bij het bestellen van een product. Man van zijn woord. Ik ben zeer tevreden over alles Wat ik heb ervaren bij het bestellen van producten bij deze man /site Met Vriendelijke Groet, Ronald Appel CEO My handy-Hands events & Support"
Ronald Appel


"Samen met de mail met de factuur kregen we als verassend als extra bijlage van de mail een heuse foto van de transportdoos met het door ons gevraagde product daarin. Wegens heel recente ervaringen met verkeerde bestellingen / leveringen vinden we deze manier van werken FANTASTISCH. Dit is de eerste keer dat we dit meemaakten en hopen dat andere leveranciers deze handelswijze over gaan nemen. Onze complimenten"
Hein Asscherickx


"Dank u voor de hulp bij het corrigeren van de bestelling! Idem voor de perfecte levering, perfect op tijd. Heb tot dusver geen verschil kunnen merken tussen het huismerk en het officiele worx spoeldeksel voor onze 168e trimmer. Het was trouwens al een hele poos dat ik achter een reserve exemplaar aan het zoeken was. Ik kom zeker nog terug!"
Jean@belgium


"GreenParc grastrimmer gekocht bij Praxis, 1 jaar oud en nu al geen draad leverbaar(?). Wegdoen is zonde. Via deze site prima geholpen, snel geleverd en past goed, top!"
Marcel


"goede service"
John Noya