Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Originele Ikra trimmer spoel deksel D (nieuw model)

Originele Ikra trimmer spoel deksel D (nieuw model) Product code: GMBE-SP15034 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Trimmerspoel voor Draper, Flymo, Ikra, Stiga, Top Craft, Variolux

Trimmerspoel voor Draper, Flymo, Ikra, Stiga, Top Craft, Variolux Product code: GMBE-PP500L …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Prima service, direct contact via WhatsApp, snelle levering."
T. De Groot


"Zondag onderdeel besteld, dinsdag ontvangen, duidelijk beschrijving en foto’s van bestelling incl track en trace. Aanrader, top geleverd en geholpen door gras-maaier-bladen-enzo"
Henri Borgman


"Super tevreden van de levering. Na lang zoeken via Gras maaier bladen de batterijlader gevonden en besteld. Correct binnen de afgesproken tijd geleverd. Super."
Guykes


"Bestelling gedaan en super snel geleverd..!! Machine draait weer, Top geregeld !"
Hans Vd Berg


"prima service om even te vragen om uitstel levering omdat er niet 2 exemplaren voorradig waren. Wat niet goed liep was de verzending door Post.nl. Het pakje, dat zo klein was dat het door de brievenbus kon, is niet bezorgd aan het opgegeven adres maar bezorgd bij een verzamelpunt op 10 km afstand. Daar bleek het nog geen 1 week te mogen liggen . Gelukkig konden we het op de laatste dag ophalen. Toch even rekening houden met dit gedrag van Post.nl"
M.plet


"Perfect geholpen via telefoon voor het correcte type riem, aanrader!!!"
Steven Keller