Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)
Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Uitgesproken goede service die je niet vaak tegen komt. Vriendelijke en snelle afwikkeling. Een zaak waar je graag terug komt en een webwinkel om te onthouden."
Dick De Weert


"Beste . Vandaag de mesjes in goede orde ontvangen! Super content van de snelle levering! Vriendelijke groeten Tot één dezer bij mijn volgende bestelling!"
Douwe


"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp


"Zeer on klantvriendelijk. Baseren hun verzendkosten voor het gemak op pakketpost €5,99 terwijl het soms ook anders kan. B.v. Briefpost in een enveloppe voor ong. €2.00. Je bent dan gewoon tot sponsor van PostNL bevorderd. Bovendien bestellen incl. Btw. De Btw die achteraf wordt bereken is hoger!

Redactie: Wij bieden geen mogelijkheid van brievenbus verzending aan. Uitsluitend pakketpost, en overal wordt er een incl. en excl. BTW bedrag getoond. Dus ook bij de verzendkosten 5,99 excl. BTW en 7,25 incl. BTW."
Jim Buys


"Ik ben zeer tevreden met de goede service!"
Anas


"Nadat ik een foute bestelling gedaan had, heb ik telefonisch contact gehad ik werd heel goed geholpen, zelfs geholpen met het zoeken naar het juiste product en werd opgestuurd. Zeer tevreden."
Ed Joris