Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Kettingzaag ketting met 52 schakels (voor kettingzagen met een 35cm (14-inch) zwaard)

Kettingzaag ketting met 52 schakels (voor kettingzagen met een 35cm (14-inch) zwaard) Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"16 9 2025 een zak bestelt voor een blad zuiger ,v skil hadden ze niet meer ,maarcdat word nu gemaakt door ryno, de verkoper heeft ons alles en netjes geholpen met het kopen en uit leggen ,had alle tijd complimenten v ons,zeer betrouw baar bedrijf raad het iedereen aan."
Em Manders Heeswijk Dinther


"Nadat ik een foute bestelling gedaan had, heb ik telefonisch contact gehad ik werd heel goed geholpen, zelfs geholpen met het zoeken naar het juiste product en werd opgestuurd. Zeer tevreden."
Ed Joris


"Op 3 september gebeld i.v.m. een afgebroken beugel voor een oude Wolf grasmaaier. Na wat foto's via whatsapp gestuurd te hebben werd er een beugel gevonden die waarschijnlijk de juiste zou zijn. Stond uiteraard niet op de site maar werd er voor mij bijgezet zodat ik die bestellen kon. Vandaag de beugel ontvangen en past perfect. De hele manier van doen, de uitleg, tijd en moeite om het juiste artikel te vinden, gewoon perfect. Service die je helaas bij veel bedrijven niet meer meemaakt. Mocht ik nog eens een onderdeel nodig hebben dan weet ik nu waar ik zijn moet."
Collette


"Via Whatsapp op een zondag vragen gesteld en onmiddelijk antwoord ! Pakket na 2 dagen thuis geleverd in België. Top service ! ????????"
Jan H


"De aankondiging van verzending per mail , met een foto van het pakketje , maakt jullie bedrijf wel uitzonderlijk . Je weet wat je besteld hebt , nu zie je het ook . De ontvangst , de volgende dag , per Post. NL was perfect . De producten passen en het apparaat werkt weer naar behoren ."
Ronald Broeren , Hamont-achel , België


"Beste Dome, De handgrepen voor het verticuteer apparaat zijn goed aangekomen. Ik wil u danken voor de goede communicatie, u hield me constant op de hoogte over de bestelling, dat gaf me een goed gevoel en veel vertrouwen . Veel on- line bedrijven zouden hier een voorbeeld aan kunnen nemen. Nogmaals mijn dank, Gr Henry"
Henry