Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
25cm (10-inch) 3/8LP .050 (1,3mm) Origineel  Oregon zwaard met beschermkap voor de Florabest FBK 4 B2

25cm (10-inch) 3/8LP .050 (1,3mm) Origineel Oregon zwaard met beschermkap voor de Florabest FBK…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Florabest FBK 4 A1 / B2 / C3 en Parkside PBK A1 / B2 / C2 Lucht filter

Florabest FBK 4 A1 / B2 / C3 en Parkside PBK A1 / B2 /…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Husqvarna T35 draadbol universeel

Husqvarna T35 draadbol universeel Product code: GMBE-SP11529 Exclusief…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Metalen voegen borstel 180 * 180 * 55mm centergat 25,4 mm

Metalen voegen borstel 180 * 180 * 55mm centergat 25,4 mm Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Onkruidborstel 200 * 200 mm met boring 25,4 mm

Onkruidborstel 200 * 200 mm met boring 25,4 mm Product code: GMBE-SP11800 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Onkruidborstel adapter ring 25,4 mm naar 20,0 mm

Onkruidborstel adapter ring 25,4 mm naar 20,0 mm Product code: GMBE-SP11801 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Parkside spoelkop voor PBS 2 B2 / PBS 2 C3 en PBK 4 A1

Parkside spoelkop voor PBS 2 B2 / PBS 2 C3 en PBK 4 A1 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Een vlugge bediening ook wordt ge goed ingelicht .."
Georges Friant


"Super tevreden over de dienstverlening alles liep zoals gezegd Nomaals bedankt"
Dirk Vermeiren


"Fantastisch geholpen met onderdelen voor een WorX robotmaaier. Na reparatie hield de maaier er helaas om andere reden mee op (er ging nog meer kapot) Nog niet gebruikte onderdelen retour gezonden en deze zijn dezelfde dag nog gecrediteerd. Ik ga hier zeker terugkomen mocht ik in de toekomst tuinmachine onderdelen nodig hebben."
Henk


"Super webshop! Ondanks enkele misverstanden, telkens een super vriendelijke oplossing gekregen. Geen eindeloos gemail ofzo.. Telkens kort op de bal gespeeld. Zeeer tevreden met deze service!! Een tevreden klant!!"
Sven Boeckxstaens


"Heb zojuist het onderdeel binnen van mijn Ferrex bosmaaier, destijds bij ALDI gekocht. Zeer fijn apparaat, maar nu was de kop versleten. Alles afgezocht naar een vervanging, maar bleek dat de schroefdraad overal net even anders is. Deze kop past perfect!! Heel erg blij mee!! Snel geleverd ook!!"
Frank


"Hallo, Het aanzetblok past perfect. De 22 jaar oude machine werkt weer als nieuw. Heel fijn dat ik het bij u kon bestellen. Vriendelijke groet, Co."
Co