Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Accu Lader voor PowerPlus POW326

Accu Lader voor PowerPlus POW326 Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Accu voor PowerPlus POWX137

Accu voor PowerPlus POWX137 Product code: GMBE-PT000537 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Laadstation voor PowerPlus POWX137

Laadstation voor PowerPlus POWX137 Product code: GMBE-PT001664 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"Geachte heer, beste Domé, Onlangs heb ik een onderdeel besteld, dat ik keurig in huis heb ontvangen. Helaas bleek het niet het juiste onderdeel te zijn, iets dat buiten jouw en mijn schuld is gebeurd. Nadat we overleg hebben gehad over hoe dit op te lossen, heb je dit meteen netjes afgehandeld. Nu kan het wel de wettelijke regel zijn, dat dit zo hoort, maar desalniettemin wil ik je hartelijk danken voor het effectueren ervan. Je staat bij mij voortaan te boek als een aanrader! Met vriendelijke groet, Wil"
Wil


"Heel snel geleverd"
Marc Vingerhoets


"Hallo,
 
bedankt voor de snelle service en zelfs op zaterdag geleverd.
Machine is ondertussen hersteld en bij goed weer kan ik weer verder.

Nogmaals bedankt
"
Bert


"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp


"Goede en snelle levering en voor een paar centen de reparatie uitgevoerd"
Van Der Biezen


"top webshop geeft goede service en snelle levering"
Eric Van Zutphen