Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
84cm Maaimes voor Snapper 33-inch

84cm Maaimes voor Snapper 33-inch Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
84cm Maaimes voor Snapper 33-inch (Mulching)

84cm Maaimes voor Snapper 33-inch (Mulching) Product code: GMBE-SP11322 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Deflector voor snapper messen

Deflector voor snapper messen Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Ik had nog een oude grastrimmer van Black en Decker, de GL445. Ik zocht een vervanger van de dop van de spoel en vond die bij jullie. Binnen drie dagen in huis. De trimmer gaat nu alsnog weer een aantal jaren mee. Dank."
Jan Wentink


"Geachte heer Giuliano, Op 26 mei 2021 bestelde ik bij u een Draadspoel voor Florabest FRT 550. Inmiddels is deze spoel dtv Postnl geleverd. Ik ben niet tevreden over dit product. Nadat ik de draadspoel had gemonteerd bemerkte ik dat de roterende draden binnen de kortste keren afbraken. Kennelijk is de weekmaker uit het plastic draad verdwenen waardoor deze bij de minste buigingskracht breekt. Naar ik vermoed is dit een product wat een tijd in het magazijn heeft gelegen. Kunt u mij helpen aan een draadspoel van een recentere productie datum. Hoor graag op korte termijn van u. Mvg, Dick van Raaij

Reactie: In uw brief schrijft u “bij het minste geringste aanraking van de houten kant borden breekt het spoel draad af”. En dat u uit noodzaak toch de gehele spoel verbruikt heeft. Gras timmer spoelen zijn niet bedoeld om tegen harde oppervlakten te gebruiken zoals hout, steen, kiezels of takjes. Het zijn spoelen voor het trimmen van gras. Daarnaast verbruikt u het product alsnog volledig, terwijl u al heeft geconstateerd dat het niet werkt."
D. Van Raaij


"prima service om even te vragen om uitstel levering omdat er niet 2 exemplaren voorradig waren. Wat niet goed liep was de verzending door Post.nl. Het pakje, dat zo klein was dat het door de brievenbus kon, is niet bezorgd aan het opgegeven adres maar bezorgd bij een verzamelpunt op 10 km afstand. Daar bleek het nog geen 1 week te mogen liggen . Gelukkig konden we het op de laatste dag ophalen. Toch even rekening houden met dit gedrag van Post.nl"
M.plet


"Samen met de mail met de factuur kregen we als verassend als extra bijlage van de mail een heuse foto van de transportdoos met het door ons gevraagde product daarin. Wegens heel recente ervaringen met verkeerde bestellingen / leveringen vinden we deze manier van werken FANTASTISCH. Dit is de eerste keer dat we dit meemaakten en hopen dat andere leveranciers deze handelswijze over gaan nemen. Onze complimenten"
Hein Asscherickx


"Hallo, Het aanzetblok past perfect. De 22 jaar oude machine werkt weer als nieuw. Heel fijn dat ik het bij u kon bestellen. Vriendelijke groet, Co."
Co


"Ondanks het ontbreken van en niet door kunnen geven van de nodige gegevens en vooral door het geduld en inzet van Dome Giuliano is mijn onderdeel van de kettingzaag op tijd bezorgd. Dome verdiend loonsverhoging ????????"
Hans V. Deventer