Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Spoel en deksel voor diverse Worx, Qualcast & andere trimmers

Spoel en deksel voor diverse Worx, Qualcast & andere trimmers Product code: GMBE-QT486 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Spoeldeksel voor Central Park, Big Bear, McGregor, PowerPlus, Qualcast en Worx grastrimmers

Spoeldeksel voor Central Park, Big Bear, McGregor, PowerPlus, Qualcast en Worx…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Trimmerspoel & lijn voor Central Park, Craftsman, Flymo, Worx, Big Bear grastrimmers

Trimmerspoel & lijn voor Central Park, Craftsman, Flymo, Worx, Big Bear grastrimmers Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Voorwiel Worx WG163E, WG163E.1, WG163E.2, WG163E.3, WG169E, WG169E.5

Voorwiel Worx WG163E, WG163E.1, WG163E.2, WG163E.3, WG169E, WG169E.5 Product code: GMBE-SP14907 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"Zeer goede ervaring met deze webshop , het onderdeel voor mijn hakselaar was precies wat ik nodig had. Door de geleverde nieuwe drukplaat kan de machine er weer tegenaan. Levering was ook snel en ik ben dus zeer tevreden"
Jan Van De Velde


"Ik had nog een oude grastrimmer van Black en Decker, de GL445. Ik zocht een vervanger van de dop van de spoel en vond die bij jullie. Binnen drie dagen in huis. De trimmer gaat nu alsnog weer een aantal jaren mee. Dank."
Jan Wentink


"Hoi. Heb vandaag het maaiblad gehad en kan perfect gebruikt worden voor dit type maaier enorm bedankt.."
Marina


"prima service om even te vragen om uitstel levering omdat er niet 2 exemplaren voorradig waren. Wat niet goed liep was de verzending door Post.nl. Het pakje, dat zo klein was dat het door de brievenbus kon, is niet bezorgd aan het opgegeven adres maar bezorgd bij een verzamelpunt op 10 km afstand. Daar bleek het nog geen 1 week te mogen liggen . Gelukkig konden we het op de laatste dag ophalen. Toch even rekening houden met dit gedrag van Post.nl"
M.plet


"goedde morgen alles is goed verlopen maar duurde wel een week"
Eddy Steensels


"Helaas wat minder vlotte levering aan mijn kant. De informatievoorziening kan ook wat beter. Ben eigenlijk beetje teleurgesteld. En zit na dagen wachten nog altijd zonder onderdelen
Redactie
Wellicht kunt u het bestelnummer doorgeven dan gaan we kijken of we er iets over kunnen vinden."
Henk