Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.
Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Akku 28V / 2,85 Ah voor Ferrex / Florabest / Garden Feelings / Gardenline / Yard Force (Nieuw model)

Akku 28V / 2,85 Ah voor Ferrex / Florabest / Garden…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Begrensingsdraad connectors voor robot maaiers

Begrensingsdraad connectors voor robot maaiers Product code: GMBE-RMCN001 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Begrensingsdraad tester

Begrensingsdraad tester Product code: GMBE-RM010TST Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Grond draad pennen (10 stuks) voor Bosch / Ferrex / Florabest / Honda / Garden Feelings

Grond draad pennen (10 stuks) voor Ferrex R800 Easy+ / Florabest FMR 600 A1 /…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Scharnier voor deksel voor Yardforce robotmaaier

Scharnier voor deksel voor Yardforce robotmaaier Product code: GMBE-SP10182 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Wieldoppen (2 stuks)  voor Ferrex R800 Easy+ / Florabest FMR 600 A1 / Garden Feelings R800 Easy

Wieldoppen (2 stuks) voor Ferrex R800 Easy+ / Florabest FMR 600 A1 / Garden…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Dank voor de snelle levering en de waarschuwing. Ik heb spoeldeksel inmiddels uit de pakket automaat opgehaald. En hij is precies de juiste Groet en dank Peter"
Peter


"Het maaimes in goede orde ontvangen en op onze maaimachine gezet. Dank voor het snelle leveren."
Marleen


"Zeer tevreden! Super snelle afhandeling na de bestelling; had het bestelde artikel de dag erna al in huis!"
Paulien


"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp


"Beste, Ik heb vandaag het koppelstuk ontvangen! Dank voor al uw goede service! Mvg, Eric"
Eric


"Dekseltje besteld. Betaald maar daarna nooit iets gehoord, gezien of gekregen. Zou het fijn vinden om een reactie te krijgen. Tot zover 1 ster.

Redactie: Aangezien er geen mail ontvangen zou zijn, neem ik aan dat u een verkeerd email adres heeft op gegeven.
Anders had u de email gezien dat de zending sinds vandaag naar u onderweg is.
U heeft op zaterdag besteld en het is vandaag de maandag er op.
Heel veel sneller kan er niet verzonden worden, aangezien dit de eerste werkdag is na uw bestelling."
Wildemam