Chainsaw chain for Greenworks (16-inch) bar with 56 Drive Links

Aantal verpakkingen
Prijs per verpakking
Uw voordeel
1+
€ 19,79 (excl. 21% BTW)
€ 23,95
( incl. 21% BTW)
-
2+ 
€ 18,02 (excl. 21% BTW)
€ 21,80
( incl. 21% BTW)
9%

Plaats het product in uw winkelmandje om de verzendkosten te zien

ALM Kettingzaag ketting (3/8" .050 x 56 schakels)

Productcode: 21189GWK

Deze kettingzaag ketting (3/8" .050 x 56 schakels) is geschikt voor gebruik in de volgende machines.

Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Model Machine Products
12A Electric 20022 with 40cm (16") bar Producten voor de Greenworks - 12A Electric 20022 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag

De lijst bevat het merk / de distributeur en de modellen van de machines (in alfabetische volgorde) waarvan we weten dat dit product waarschijnlijk geschikt voor is. Als uw machine niet in de lijst staat, kan het zijn dat dit onderdeel geschikt is, maar dat we geen gegevens hebben over de geschiktheid. Bekijk onze andere producten om te zien of we een geschikt onderdeel in voorraad hebben, of laat ons weten dat dit volgens u geschikt is.


Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

Chainsaw chain for Greenworks (16-inch) bar with 56 Drive Links Chainsaw chain for Greenworks (16-inch) bar with 55 Drive Links
ALM Manufacturing maakt van elke gelegenheid gebruik om ervoor te zorgen dat al hun producten volgens de hoogste normen en kwaliteit worden ontworpen en gefabriceerd in elke productiestadium om ervoor te zorgen dat ze geschikt zijn voor hun doel.


Lees de volgende veiligheidsinformatie zorgvuldig door:

1. Zorg ervoor dat de apparaten zijn losgekoppeld van de stroomtoevoer - of dat de bougie is losgekoppeld - voordat u werkzaamheden aan deze apparaten uitvoert.

2. Onderdelen mogen alleen worden gemonteerd door een voldoende gekwalificeerde of competente persoon in overeenstemming met de instructies van de fabrikant.

3. Onderdelen mogen alleen worden gebruikt voor het doel waarvoor ze zijn ontworpen en binnen veilige grenzen zijn gebruikt.

4. Vraag bij twijfel een vakman om uw apparaat te repareren.

ALM Manufacturing kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verlies, schade of letsel als gevolg van verkeerd gebruik of onjuist gemonteerde onderdelen.

Uw wettelijke rechten worden niet beïnvloed.

Feedback van onze klanten
"niet verwacht . geweldige ervaring met de service van dit bedrijf !! zal dit aanraden bij mijn vrienden. Doe zo verder"
Frans Mateos


"Een geweldige ervaring gehad met dit bedrijf. Onderdeel kapot gekomen van mijn Einhell gras trimmer. Deze mensen hebben echt alles nagezocht om het kapotte onderdeel te vinden. Hebben meerdere malen een appje gestuurd met de maten van het onderdeel wat ik stuk heb. Super service. Aan rader."
J. Muurman


"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst


"Top website. Directe hulp na je vraag en direct hulp bij de zoektocht naar je onderdeel of accessoire. Zeer tevreden klant !!!!!!!!!!!!"
Fabienne Lagauw


"snelle bezorging, alleen jammer dat je wacht op post.nl en dat het pakketje door de brievenbus past. Beetje jammer.
Redactie: Tip: In de email met track and trace link staat ook aangegeven of het pakje in ontvangt genomen moet worden, of dat het door de brievenbus gaat."
Jan Orie


"goede eerste ervaring, snel antwoord gekregen op mijn vraag, prima advies gekregen, daarna de bestelling de volgende dag in huis. Netjes en goed voor elkaar !"
Robert