Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)
Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst


"Ik vind het jammer, maar ik heb mijn bestelling nog steeds niet ontvangen. Het betreft bestelling met nummer xxxxxxx besteld op dinsdag, 09 mei 2023. Kunnen jullie eens kijken wanneer ik de bestelling verwachten kan.
Hartelijke groet, Ed Tigchelaar
Redactie:
U heeft om 19:38 besteld, dus woensdag 10 Mei is uw bestelling verwerkt.
De verwachte levertijd stond op 7-14 dagen en uw bestelling staat inmiddels in de PostNL rolcontainer om maandag (22-5) aan u verzonden te worden.
Dus u heeft de bestelling binnen de verwachte levertijd dan in huis."
Ed Tigchelaar


"Ik heb inmiddels het pakketje ontvangen en gemonteerd. Het werkt weer als vanouds. Ik wil je bedanken voor de geweldige service"
Danny


"Orginele onderdelen. Prima levering. Redelijk prijs. Goede service. Aanrader."
Jeroen


"Goeiendag , graag zou ik willen weten wanneer stuk zou geleverd worden . Ik heb tot op heden nog geen nieuws gekregen er stond nochtans levering via Post NL 1 a 2 dagen. Orderbevestiging is XXXXXXXX Mvg Werner
Redactie: U heeft een artikel besteld met een levertijd van 7-14 dagen.
Het artikel zal eerst door ons ontvangen dienen te worden voordat we het kunnen versturen.
Vandaar dat er ook staat: "Verwachte bezorgtijd: 1 dag(en) Indien op voorraad!)""
Werner Devos


"De starter kit voor Ikra BHSN 602 ontvangen en gelijk gemonteerd. Deed het gelijk weer goed. Product voldoet volledig aan de verwachting. Snelle levering en goede prijs kwaliteitverhouding. Top."
Joske