Spoelkop voor verschillende grastrimmers / bosmaaiers

Spoelkop voor verschillende grastrimmers / bosmaaiers

Product code: GMBE-GP301

Dit product is uitsluitend geschikt voor gebruik in de volgende machines.
Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Merk Type Model
B&Q Grastrimmer TRY25PGTA
Challenge Xtreme Grastrimmer CXPT2538
Einhell Grastrimmer BG-PT2538
Gardenline Grastrimmer GLPT 2538
Homebase Grastrimmer HS-PT 2538
Performance Power Grastrimmer TRY25PGTA
Sovereign Grastrimmer HS-PT 2538

De lijst bevat het merk en de modellen van de machines waarvan we weten dat dit product er geschikt voor is.
Als uw machine niet in de lijst staat, dan zal het niet geschikt zijn voor uw model.

Dit onderdeel wordt verkocht met onder andere de volgende referenties:
Einhell: 340186501902

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.

Spoelkop voor verschillende grastrimmers / bosmaaiers

Feedback van onze klanten
"Prima ervaring. Snelle levering en product prima."
Frans Vosmer


"Perfecte en snelle service voor een reële prijs. De Ketting voor mijn Black & Decker kettingzaag is elders moeilijk verkrijgbaar, bij deze webshop meerdere op voorraad."
Wim Van Der Meide


"Heb de opvangbak in goede order ontvangen en hij past! Superblij! Met vriendelijke groet, Marijke"
Marijke


"Het pakje is aangekomen en de spoel past keurig in onze works grastrimmer.
Evengoed nog snel in huis...
Dank je wel voor de snelle en goede service

Vriendelijke Groet,
Clasien"
Clasien


"Dank u voor de hulp bij het corrigeren van de bestelling! Idem voor de perfecte levering, perfect op tijd. Heb tot dusver geen verschil kunnen merken tussen het huismerk en het officiele worx spoeldeksel voor onze 168e trimmer. Het was trouwens al een hele poos dat ik achter een reserve exemplaar aan het zoeken was. Ik kom zeker nog terug!"
Jean@belgium


"Fantastisch geholpen met onderdelen voor een WorX robotmaaier. Na reparatie hield de maaier er helaas om andere reden mee op (er ging nog meer kapot) Nog niet gebruikte onderdelen retour gezonden en deze zijn dezelfde dag nog gecrediteerd. Ik ga hier zeker terugkomen mocht ik in de toekomst tuinmachine onderdelen nodig hebben."
Henk