Chainsaw Chain for McGregor chainsaws with 35cm (14-inch) bar

Aantal verpakkingen
Prijs per verpakking
Uw voordeel
1+
€ 17,31 (excl. 21% BTW)
€ 20,95
( incl. 21% BTW)
-
2+ 
€ 16,45 (excl. 21% BTW)
€ 19,90
( incl. 21% BTW)
5%

Plaats het product in uw winkelmandje om de verzendkosten te zien

ALM

Productcode: 21186MGR

Deze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.

Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Model Machine Products
CS1935S with 35cm (14") bar Producten voor de McGregor - CS1935S met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
MEC1935 with 35cm (14") bar Producten voor de McGregor - MEC1935 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag

De lijst bevat het merk / de distributeur en de modellen van de machines (in alfabetische volgorde) waarvan we weten dat dit product waarschijnlijk geschikt voor is. Als uw machine niet in de lijst staat, kan het zijn dat dit onderdeel geschikt is, maar dat we geen gegevens hebben over de geschiktheid. Bekijk onze andere producten om te zien of we een geschikt onderdeel in voorraad hebben, of laat ons weten dat dit volgens u geschikt is.


Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

McGregor: 161001149, 91PX053X

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

Chainsaw Chain for McGregor chainsaws with 35cm (14-inch) bar Chainsaw Chain for McGregor chainsaws with 35cm (14-inch) bar
ALM Manufacturing maakt van elke gelegenheid gebruik om ervoor te zorgen dat al hun producten volgens de hoogste normen en kwaliteit worden ontworpen en gefabriceerd in elke productiestadium om ervoor te zorgen dat ze geschikt zijn voor hun doel.


Lees de volgende veiligheidsinformatie zorgvuldig door:

1. Zorg ervoor dat de apparaten zijn losgekoppeld van de stroomtoevoer - of dat de bougie is losgekoppeld - voordat u werkzaamheden aan deze apparaten uitvoert.

2. Onderdelen mogen alleen worden gemonteerd door een voldoende gekwalificeerde of competente persoon in overeenstemming met de instructies van de fabrikant.

3. Onderdelen mogen alleen worden gebruikt voor het doel waarvoor ze zijn ontworpen en binnen veilige grenzen zijn gebruikt.

4. Vraag bij twijfel een vakman om uw apparaat te repareren.

ALM Manufacturing kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verlies, schade of letsel als gevolg van verkeerd gebruik of onjuist gemonteerde onderdelen.

Uw wettelijke rechten worden niet beïnvloed.

Aanraders voor deze product groep

Bio kettingzaagolie 1 ltr

Bio kettingzaagolie 1 ltr


€ 10,70 (excl. 21% BTW)
€ 12,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie 2 Liter

Kettingzaagolie 2 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie Pro 1 Liter

Kettingzaagolie Pro 1 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Feedback van onze klanten
"Bestelling gedaan en super snel geleverd..!! Machine draait weer, Top geregeld !"
Hans Vd Berg


"Hallo, Het aanzetblok past perfect. De 22 jaar oude machine werkt weer als nieuw. Heel fijn dat ik het bij u kon bestellen. Vriendelijke groet, Co."
Co


"Vanochtend spoel gezicht voor een accu-trimmer. Via internet gezocht en bij deze zaak uitgekomen. Over en weer enkele foto's uitgewisseld van de niet meer courante trimmer en daarbij werd ik keurig en snel geholpen door een van uw medewerkers. Super behandeling en uitstekende service. Zo hoort het !!! Dankjewel"
Henk Suelmann


"Het contact is zeer professioneel. Prima commutatieve vaardigheden. Zeer accuraat betrokken en eerlijk qua advies.Echte karakteristieken van een adviseur. Begeleiding en afhandeling bij het bestellen uitmuntend.Heb me nog nooit zo op mijn gemak gevoeld bij het bestellen van een product. Man van zijn woord. Ik ben zeer tevreden over alles Wat ik heb ervaren bij het bestellen van producten bij deze man /site Met Vriendelijke Groet, Ronald Appel CEO My handy-Hands events & Support"
Ronald Appel


"Super tevreden over de dienstverlening alles liep zoals gezegd Nomaals bedankt"
Dirk Vermeiren


"Wat klein onderdelen kapot aan m,n strimmertje, bestelling gedaan en 100% in orde! goede communicatie, snelle nette levering en 100% feedback en service, ook voor kleine relatief goedkope onderdelen, super tevreden en een aanrader. Een voorbeeld voor velen."
Hans Van Der Linden