Chainsaw chain for Partner 40cm (16-inch) bar with 55 Drive Links

Aantal verpakkingen
Prijs per verpakking
Uw voordeel
1+
€ 18,97 (excl. 21% BTW)
€ 22,95
( incl. 21% BTW)
-
2+ 
€ 18,02 (excl. 21% BTW)
€ 21,80
( incl. 21% BTW)
5%

Plaats het product in uw winkelmandje om de verzendkosten te zien

ALM

Productcode: 21188PTR

Deze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.

Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Model Machine Products
P1535 with 40cm (16") bar Producten voor de Partner - P1535 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
P1540 with 40cm (16") bar Producten voor de Partner - P1540 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
P1550 with 40cm (16") bar Producten voor de Partner - P1550 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
P1640 with 40cm (16") bar Producten voor de Partner - P1640 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
P1850 with 40cm (16") bar Producten voor de Partner - P1850 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
P538 with 40cm (16") bar Producten voor de Partner - P538 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
P538E with 40cm (16") bar Producten voor de Partner - P538E met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
P542 with 40cm (16") bar Producten voor de Partner - P542 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag

De lijst bevat het merk / de distributeur en de modellen van de machines (in alfabetische volgorde) waarvan we weten dat dit product waarschijnlijk geschikt voor is. Als uw machine niet in de lijst staat, kan het zijn dat dit onderdeel geschikt is, maar dat we geen gegevens hebben over de geschiktheid. Bekijk onze andere producten om te zien of we een geschikt onderdeel in voorraad hebben, of laat ons weten dat dit volgens u geschikt is.


Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

Chainsaw chain for Partner 40cm (16-inch) bar with 55 Drive Links Chainsaw chain for Partner 40cm (16-inch) bar with 55 Drive Links
ALM Manufacturing maakt van elke gelegenheid gebruik om ervoor te zorgen dat al hun producten volgens de hoogste normen en kwaliteit worden ontworpen en gefabriceerd in elke productiestadium om ervoor te zorgen dat ze geschikt zijn voor hun doel.


Lees de volgende veiligheidsinformatie zorgvuldig door:

1. Zorg ervoor dat de apparaten zijn losgekoppeld van de stroomtoevoer - of dat de bougie is losgekoppeld - voordat u werkzaamheden aan deze apparaten uitvoert.

2. Onderdelen mogen alleen worden gemonteerd door een voldoende gekwalificeerde of competente persoon in overeenstemming met de instructies van de fabrikant.

3. Onderdelen mogen alleen worden gebruikt voor het doel waarvoor ze zijn ontworpen en binnen veilige grenzen zijn gebruikt.

4. Vraag bij twijfel een vakman om uw apparaat te repareren.

ALM Manufacturing kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verlies, schade of letsel als gevolg van verkeerd gebruik of onjuist gemonteerde onderdelen.

Uw wettelijke rechten worden niet beïnvloed.

Aanraders voor deze product groep

Bio kettingzaagolie 1 ltr

Bio kettingzaagolie 1 ltr


€ 10,70 (excl. 21% BTW)
€ 12,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie 2 Liter

Kettingzaagolie 2 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie Pro 1 Liter

Kettingzaagolie Pro 1 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Feedback van onze klanten
"Op 3 september gebeld i.v.m. een afgebroken beugel voor een oude Wolf grasmaaier. Na wat foto's via whatsapp gestuurd te hebben werd er een beugel gevonden die waarschijnlijk de juiste zou zijn. Stond uiteraard niet op de site maar werd er voor mij bijgezet zodat ik die bestellen kon. Vandaag de beugel ontvangen en past perfect. De hele manier van doen, de uitleg, tijd en moeite om het juiste artikel te vinden, gewoon perfect. Service die je helaas bij veel bedrijven niet meer meemaakt. Mocht ik nog eens een onderdeel nodig hebben dan weet ik nu waar ik zijn moet."
Collette


"Eindelijk een bedrijf die weet waar hij over praat,en een goed advies geeft dus geen eurojager!!!!.Ik zal hem dan ook aanbevelen aan iedereen."
J.m Van De Giesen


"Prima service! snel verzonden en snel bezorgd. overigens past het onderdeel perfect! dikke 10!"
Henri Van Loo


"Ik was op zoek naar een draadspoel voor mijn gras trimmer. Via whatsapp perfect en snel geholpen! Als de spoel niet in de webshop staat echt de moeite om even na te vragen. Erg goede service"
Koen


"Hallo, Het aanzetblok past perfect. De 22 jaar oude machine werkt weer als nieuw. Heel fijn dat ik het bij u kon bestellen. Vriendelijke groet, Co."
Co


"Geweldig goed geholpen....heel goed en eerlijk advies....heel veel geduld...al met al helemaal top...echt aan te raden ."
Henk Zeller