Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Hieronder staan de onderdelen die wij leveren die geschikt zijn voor gebruik met de B&Q TRY2000CSA with 40cm (16") bar Chainsaw.

Controleer voordat u bestelt, dat uw machine een B&Q TRY2000CSA with 40cm (16") bar chainsaw is.

Om het juiste onderdeel voor uw B&Q Chainsaw te vinden, kunt u proberen het modelnummer van uw Chainsaw, of het onderdeelnummer van het onderdeel dat u wilt vervangen, in ons zoekvak in te voeren, of probeer Selecteer uw machine uit de vervolgkeuzelijst downboxen in onze geavanceerde zoekfunctie.

Als u het onderdeel dat u zoekt niet kunt vinden, neem dan contact met ons op over onderdelen voor uw B&Q TRY2000CSA with 40cm (16") bar Chainsaw.

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Chainsaw chain for B&Q (16-inch) bar with 56 Drive Links

ALM Kettingzaag ketting (3/8" .050 x 56 schakels)Productcode: 21189BQDeze kettingzaag ketting (3/8" .050 x…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Via Whatsapp op een zondag vragen gesteld en onmiddelijk antwoord ! Pakket na 2 dagen thuis geleverd in België. Top service ! ????????"
Jan H


"Bestelling geplaatst, betaald, maar geen bevestiging.. Fake website waarschijnlijk?
Redactie: Inmiddels duidelijk dat er een incompleet email adres opgegeven was, en ja dan komt de mail niet aan."
Anoniem


"Prima service, direct contact via WhatsApp, snelle levering."
T. De Groot


"Mijn ervaring is zeer positief! Zeer vlotte- en goede service en in tegenstelling met andere bedrijven, is men hier wel begaan met de klant. Mijn bestelling werd, voor verzending, ruim overlopen zodat ik zeker het juiste artikel had en ik geen extra kosten (terug zenden) zou hebben. Top????"
Sven Strybosch


"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst


"Fantastisch bedrijf, geven heel goed advies, nemen de tijd voor de klant geven de juiste bestelnummers door zodat je altijd het goede onderdeel besteld. Geweldige service en advies, maak je niet zoveel meer mee. Ik ben heel blij dat ik dit bedrijf ontdekt heb. Cor van Rijn hoek van Holland"
Cor Van Rijn