Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
41,5cm Maaimes voor diverse zitmaaiers van Gutbrod / MTD / Yardman

41,5cm Maaimes voor diverse zitmaaiers van Gutbrod / MTD / Yardman Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
41cm (16.19-inch) High-Lift Maaimes voor MTD Maaidek D (32"/81CM) (per stuk)

41cm (16.19-inch) High-Lift Maaimes voor MTD Maaidek D (32"/81CM) (per stuk) Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Aandrijfriem voor achteras Central Park / Fleurelle / Gutbrod / MTD / White

Aandrijfriem voor achteras Central Park / Fleurelle / Gutbrod / MTD / White Product…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Aandrijfsnaar voor Fleurelle AMH 1651 (kort)

Aandrijfsnaar voor Fleurelle AMH 1651 (kort) Product code: GMBE-SP11703 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Brandstofdop voor diverse Cub Cadet en MTD zitmaaiers

Brandstofdop voor diverse Cub Cadet en MTD zitmaaiers …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Differentieel behuizing voor diverse zitmaaiers

Differentieel behuizing voor diverse zitmaaiers Product code: GMBE-SP11165 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Drukveer voor versnellingsbak voor diverse merken zitmaaiers

Drukveer voor versnellingsbak voor diverse merken zitmaaiers Product…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Gaskabel voor Bricobi BA 125/91 en BA 125/191 & MTD 12/91 (18,5-Inch 47cm)

Gaskabel voor Bricobi BA 125/91 en BA 125/191 & MTD 12/91 (18,5-Inch 47cm) Product…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Gaskabel voor Bricobi BA 125/91 en BA 125/191 & MTD 12/91 (35-Inch 89cm)

Gaskabel voor Bricobi BA 125/91 en BA 125/191 & MTD 12/91 (35-Inch 89cm) Product…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Mes adapter voor MTD 12/91 (136H451E659)

Mes adapter voor MTD 12/91 (136H451E659) Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Mes bout 5/16-24:1.00 voor MTD 12/91 (136H451E659)

Mes bout 5/16-24:1.00 voor MTD 12/91 (136H451E659) Product…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Mes bout klemring voor MTD 12/91 (136H451E659)

Mes bout klemring voor MTD 12/91 (136H451E659) Product…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Plate-Spring Retain voor diverse merken zitmaaiers

Plate-Spring Retain voor diverse merken zitmaaiers Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Poelie voor MTD 12/91 (136H451E659)

Poelie voor MTD 12/91 (136H451E659) Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Sleutel voor MTD 665 E en overige zitmaaiers van MTD

Sleutel voor MTD 665 E en overige zitmaaiers van MTD …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Ondanks het ontbreken van en niet door kunnen geven van de nodige gegevens en vooral door het geduld en inzet van Dome Giuliano is mijn onderdeel van de kettingzaag op tijd bezorgd. Dome verdiend loonsverhoging ????????"
Hans V. Deventer


"Vakman Guiliano, Na een Email vraag omtrent een spoelkap voor mijn GMC 600 strimmer werd mij door U een Flymo kap aangeraden, deze past perfect en de draadspoel zit beter als voorheen, want de passing is veel beter. Bedankt voor de snelle service en uitstekend advies, Jaap Jannenga."
Jaap Jannenga


"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp


"Geachte heer Giuliano, Op 26 mei 2021 bestelde ik bij u een Draadspoel voor Florabest FRT 550. Inmiddels is deze spoel dtv Postnl geleverd. Ik ben niet tevreden over dit product. Nadat ik de draadspoel had gemonteerd bemerkte ik dat de roterende draden binnen de kortste keren afbraken. Kennelijk is de weekmaker uit het plastic draad verdwenen waardoor deze bij de minste buigingskracht breekt. Naar ik vermoed is dit een product wat een tijd in het magazijn heeft gelegen. Kunt u mij helpen aan een draadspoel van een recentere productie datum. Hoor graag op korte termijn van u. Mvg, Dick van Raaij

Reactie: In uw brief schrijft u “bij het minste geringste aanraking van de houten kant borden breekt het spoel draad af”. En dat u uit noodzaak toch de gehele spoel verbruikt heeft. Gras timmer spoelen zijn niet bedoeld om tegen harde oppervlakten te gebruiken zoals hout, steen, kiezels of takjes. Het zijn spoelen voor het trimmen van gras. Daarnaast verbruikt u het product alsnog volledig, terwijl u al heeft geconstateerd dat het niet werkt."
D. Van Raaij


"Ongelooflijk gewoon. Ik had stukken nodig voor mijn grasmachine en hoewel die maar pas 1,5 jaar oud was kon ik er via mijn huidige dealer niet aan komen. Na wat speurwerk bij jullie terecht gekomen. Jullie hadden meteen gezegd dat het lang kon duren vooraleer je de juiste stukken zou hebben maar dat je ze zeker zou vinden. En ja hoor, na maanden wachten, de juiste stukken. Gisteren om 13u besteld, vanmorgen 9u30 al in België geleverd. Als dat geen service is. Dank je wel mannen!!!"
Luc Cherlet


"Super Kommunikation! Bestelltes Teil war zunächst nicht lieferbar, worauf direkt eine Nachricht gesendet wurde. 3h später wurde das Teil aber versendet. Vielen Dank für die schnelle Lieferung!!!"
Markus