Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Hieronder staan de onderdelen en accessoires die wij leveren die geschikt zijn voor gebruik met de Husqvarna 38 with 30cm (12") bar Chainsaw.

Controleer voordat u bestelt, dat uw machine een Husqvarna 38 with 30cm (12") bar chainsaw is.

Om het juiste onderdeel voor uw Husqvarna Chainsaw te vinden, kunt u proberen het modelnummer van uw Chainsaw, of het onderdeelnummer van het onderdeel dat u wilt vervangen, in ons zoekvak in te voeren, of probeer Selecteer uw machine uit de vervolgkeuzelijst downboxen in onze geavanceerde zoekfunctie.

Als u het onderdeel dat u zoekt niet kunt vinden, neem dan contact met ons op over onderdelen voor uw Husqvarna 38 with 30cm (12") bar Chainsaw.

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Chain for 30cm (12-inch) bar for some Husqvarna Chainsaws

ALM Productcode: 21177HSQDeze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Eindelijk een bedrijf die weet waar hij over praat,en een goed advies geeft dus geen eurojager!!!!.Ik zal hem dan ook aanbevelen aan iedereen."
J.m Van De Giesen


"Geweldig bedrijf een ketting besteld om 16.45 en de andere morgen al thuis"
Reinie & Sjoert


"Hartelijk dank voor de snelle levering. Onderdeel past perfect"
Ghislain


"Hele goede webshop, ik ben super tevreden over het meedenken, toch geef ik 1 ster minder omdat de verzendkosten best fors zijn en dat vind ik klein minpuntje, maar overall groter aanrader, zeker voor item wat ik nergens anders kon vinden."
Arn


"Beste mijnheer, Ik heb de onderdelen binnengekregen en de kettingzaag doet het weer. Bedankt voor de goede service! Met vriendelijke groet, Dolf"
Dolf


"Zeer goed"
Eduard de Cock