Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Spoel en deksel voor Homebase, McGregor, Qualcast, Worx en Xceed trimmers

Spoel en deksel voor Homebase, McGregor, Qualcast, Worx en Xceed trimmers Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Spoeldeksel / Spoelkap voor Homebase / McGregor / Qualcast / Worx / Exceed

Spoeldeksel / Spoelkap voor Homebase / McGregor / Qualcast / Worx / Exceed Product…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Trimmerspoel voor Florabest, Parkside, PowerPlus, Qualcast en Worx grastrimmers

Trimmerspoel voor Florabest, Parkside, PowerPlus, Qualcast en Worx grastrimmers Product code: GMBE-WX100L …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Excellent service"
John Hollamby


"Hartelijke dank voor al de moeite die jullie gedaan hebben om mijn telefoonnummer te achterhalen en voor alsnog de snelle levering vanmorgen binnen gekregen."
Anoniem


"Super klantenservice, bereid een extra stapje te doen voor de klant."
Martin


"Het maaimes in goede orde ontvangen en op onze maaimachine gezet. Dank voor het snelle leveren."
Marleen


"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst


"Dank u voor de hulp bij het corrigeren van de bestelling! Idem voor de perfecte levering, perfect op tijd. Heb tot dusver geen verschil kunnen merken tussen het huismerk en het officiele worx spoeldeksel voor onze 168e trimmer. Het was trouwens al een hele poos dat ik achter een reserve exemplaar aan het zoeken was. Ik kom zeker nog terug!"
Jean@belgium