Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Hieronder staan de onderdelen en accessoires die wij leveren die geschikt zijn voor gebruik met de Poulan S25DA Chainsaw.

Controleer voordat u bestelt, dat uw machine een Poulan S25DA chainsaw is.

Om het juiste onderdeel voor uw Poulan Chainsaw te vinden, kunt u proberen het modelnummer van uw Chainsaw, of het onderdeelnummer van het onderdeel dat u wilt vervangen, in ons zoekvak in te voeren, of probeer Selecteer uw machine uit de vervolgkeuzelijst downboxen in onze geavanceerde zoekfunctie.

Als u het onderdeel dat u zoekt niet kunt vinden, neem dan contact met ons op over onderdelen voor uw Poulan S25DA Chainsaw.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Chainsaw Chain for Poulan Saws with 35cm (14-inch) Bar / 52 Links

ALM Productcode: 21185POUDeze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Chainsaw Chain with 56 Drive Links for 40cm (16-inch) bar

Jessamik - 21189POU…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Kettingzaag ketting met 56 schakels (voor kettingzagen met een 40cm (16-inch) zwaard)

Kettingzaag ketting met 56 schakels (voor kettingzagen met een 40cm (16-inch)…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Ongelooflijk gewoon. Ik had stukken nodig voor mijn grasmachine en hoewel die maar pas 1,5 jaar oud was kon ik er via mijn huidige dealer niet aan komen. Na wat speurwerk bij jullie terecht gekomen. Jullie hadden meteen gezegd dat het lang kon duren vooraleer je de juiste stukken zou hebben maar dat je ze zeker zou vinden. En ja hoor, na maanden wachten, de juiste stukken. Gisteren om 13u besteld, vanmorgen 9u30 al in België geleverd. Als dat geen service is. Dank je wel mannen!!!"
Luc Cherlet


"Hierbij wil ik u nog even laten weten dat alles past. Bedankt voor de snelle service."
Anoniem


"Heb zojuist het onderdeel binnen van mijn Ferrex bosmaaier, destijds bij ALDI gekocht. Zeer fijn apparaat, maar nu was de kop versleten. Alles afgezocht naar een vervanging, maar bleek dat de schroefdraad overal net even anders is. Deze kop past perfect!! Heel erg blij mee!! Snel geleverd ook!!"
Frank


"was zeer verbaasd dat ik op zondag antwoord krijg en ook nog binnen 5 minuten. snelle service en duidelijke site Doorgaan zo prima zaak"
Bert


"Hoi. Heb vandaag het maaiblad gehad en kan perfect gebruikt worden voor dit type maaier enorm bedankt.."
Marina


"Buiten gewoon goede service. Waren alle websites maar zo effectief en vriendelijk. Petje af. Medewerker Domé kwam zefls 's avonds laat nog in actie om mij te informeren. Zeer tevreden"
Cjm Van Der Geest