Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Achterflens voor PowerPlus POWDP3510

Achterflens voor PowerPlus POWDP3510 Product code: GMBE-PT001336 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Beschermkap voor PowerPlus POWDP3510

Beschermkap voor PowerPlus POWDP3510 Product code: GMBE-PT001163 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Sleutel voor PowerPlus POW205

Sleutel voor PowerPlus POW205 Product code: GMBE-PT001524 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Voorflens voor PowerPlus / Premion / Varo en Topcraft XYZ273 / XYZ353 / XYZ380

Voorflens voor PowerPlus / Premion / Varo en Topcraft XYZ273 /…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Geweldig goede vriendelijke en betrouwbare service. Chapeau."
Harrie Beckers


"Ondanks het ontbreken van en niet door kunnen geven van de nodige gegevens en vooral door het geduld en inzet van Dome Giuliano is mijn onderdeel van de kettingzaag op tijd bezorgd. Dome verdiend loonsverhoging ????????"
Hans V. Deventer


"Beste Domé
Nogmaals hartelijk dank voor de geweldige service.
Met vriendelijke groet,
Ruud"
Ruud


"Hele goede webshop, ik ben super tevreden over het meedenken, toch geef ik 1 ster minder omdat de verzendkosten best fors zijn en dat vind ik klein minpuntje, maar overall groter aanrader, zeker voor item wat ik nergens anders kon vinden."
Arn


"Zeer on klantvriendelijk. Baseren hun verzendkosten voor het gemak op pakketpost €5,99 terwijl het soms ook anders kan. B.v. Briefpost in een enveloppe voor ong. €2.00. Je bent dan gewoon tot sponsor van PostNL bevorderd. Bovendien bestellen incl. Btw. De Btw die achteraf wordt bereken is hoger!

Redactie: Wij bieden geen mogelijkheid van brievenbus verzending aan. Uitsluitend pakketpost, en overal wordt er een incl. en excl. BTW bedrag getoond. Dus ook bij de verzendkosten 5,99 excl. BTW en 7,25 incl. BTW."
Jim Buys


"Aangezien ik best tevreden was van mijn eerste bestelling heb ik daarom een tweede bestelling overgemaakt mvg., Roger"
Van Haegenberg Roger