Spoel behuizing voor Craftsman, Ryobi en Sears

Spoel behuizing voor Craftsman, Ryobi en Sears

Product code: GMBE-RY202L

Dit onderdeel is geschikt voor gebruik in de volgende machines.
Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Merk Model
Craftsman Weedwacker 71-51315
Craftsman Weedwacker 71-51316
Craftsman Weedwacker 71-51425
Craftsman Weedwacker 71-51715
Craftsman Weedwacker 79503
Craftsman Weedwacker 79822
Ryobi 100r
Ryobi 125r
Ryobi 130r
Ryobi 135r
Ryobi 305-RT
Ryobi 306-RT
Ryobi 364-1
Ryobi 500
Ryobi 500-1
Ryobi 700R
Ryobi 700R-1
Ryobi 710r
Ryobi 720r
Ryobi 740r
Ryobi 746r
Ryobi 750r
Ryobi 760r
Ryobi 764R
Ryobi 765r
Ryobi 766r
Ryobi 768r
Ryobi 770r
Ryobi 840R
Ryobi 920r
Ryobi 960r
Ryobi 970r
Ryobi IDC364
Sears Weedwacker 71-51315
Sears Weedwacker 71-51316
Sears Weedwacker 71-51425
Sears Weedwacker 71-51715
Sears Weedwacker 79503 (1 line)
Sears Weedwacker 79822 (1 line)

De lijst bevat het merk / de distributeur en de modellen van de machines (in alfabetische volgorde) waarvan we weten dat dit product waarschijnlijk geschikt voor is. Als uw machine niet in de lijst staat, kan het zijn dat dit onderdeel geschikt is, maar dat we geen gegevens hebben over de geschiktheid. Bekijk onze andere producten om te zien of we een geschikt onderdeel in voorraad hebben, of laat ons weten dat dit volgens u geschikt is.

Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

Spoel behuizing voor Craftsman, Ryobi en Sears

Feedback van onze klanten
"super service en zeer snelle levering bedankt"
Johan Baert


"Ik zocht een onderdeel van een grasswtrimmer. Ik heb al vaker zulke onderdelen versleten en mij werd bij de ""vakhandel"" steeds verteld dat "Tja, die dingen zijn gemaakt om te verslijten, reparatie is niet kostenefficient" Maar omdat ik deze strimmer zo fijn vind heb ik ditmaal zelf gezocht en ik kwam uit eindelijk bij gras-maaier-bladen-enzo terecht. Binnen een week (zelfs veel sneller dan beloofd) was het onderdeel er, inclusief advies en de dagen later pas bestelde mesjes werden keurig meegeleverd - geweldig!!! De strimmer werkt weer prima en ik ben reuze blij!"
Martin


"Vandaag geholpen door Dome. Man man wat een goede service heb ik gehad van deze meneer. Alles uit gezocht voor mijn oude komatzu kettingzaag. Heel veel dank daarvoor tot de volgende keer...echt dit is een top dienst verlener!"
Dick


"Geachte heer Giuliano, Op 26 mei 2021 bestelde ik bij u een Draadspoel voor Florabest FRT 550. Inmiddels is deze spoel dtv Postnl geleverd. Ik ben niet tevreden over dit product. Nadat ik de draadspoel had gemonteerd bemerkte ik dat de roterende draden binnen de kortste keren afbraken. Kennelijk is de weekmaker uit het plastic draad verdwenen waardoor deze bij de minste buigingskracht breekt. Naar ik vermoed is dit een product wat een tijd in het magazijn heeft gelegen. Kunt u mij helpen aan een draadspoel van een recentere productie datum. Hoor graag op korte termijn van u. Mvg, Dick van Raaij

Reactie: In uw brief schrijft u “bij het minste geringste aanraking van de houten kant borden breekt het spoel draad af”. En dat u uit noodzaak toch de gehele spoel verbruikt heeft. Gras timmer spoelen zijn niet bedoeld om tegen harde oppervlakten te gebruiken zoals hout, steen, kiezels of takjes. Het zijn spoelen voor het trimmen van gras. Daarnaast verbruikt u het product alsnog volledig, terwijl u al heeft geconstateerd dat het niet werkt."
D. Van Raaij


"Het juiste produkt en heel snel geleverd"
Cannoot Roger


"Hallo, Het aanzetblok past perfect. De 22 jaar oude machine werkt weer als nieuw. Heel fijn dat ik het bij u kon bestellen. Vriendelijke groet, Co."
Co