Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)

Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Ondanks het ontbreken van en niet door kunnen geven van de nodige gegevens en vooral door het geduld en inzet van Dome Giuliano is mijn onderdeel van de kettingzaag op tijd bezorgd. Dome verdiend loonsverhoging ????????"
Hans V. Deventer


"Via Whatsapp foto's geupload van de onderdelen die ik zocht kreeg gelijk antwoord prima geregeld zéér tevreden"
Ayhan


"super service en zeer snelle levering bedankt"
Johan Baert


"top webshop geeft goede service en snelle levering"
Eric Van Zutphen


"Dit is een ouderwets goed bedrijf met een ouderwets goede service-medewerker. Toen het toegestuurde onderdeel het verkeerde bleek te zijn (lag aan mij) heeft de medewerker stad en land afgezocht en het voor me gevonden. Niets dan lof. Rik Verbeek"
Rik Verbeek


"Ik had een mes nodig en twijfelde omdat het mes er anders uitziet. Nadat ik keurig telefonisch geholpen was heb ik meteen GMBE-SP10683 voor de central park 5320737-CPT51CP (DYM1660AQ) besteld. Volgende dag in huis. En die past perfect!"
Michel