| "Super snel antwoord. Mijn trafo van mijn robotmaaier kapot was. Een nieuwe opgestuurd gekregen. Alles binnen 1 dag afgehandeld." Marco

|
| "Super service! Ik kreeg dezelfde avond nog een mail met een foto van mijn bestelling en de volgende dag was het al geleverd (Belgie)
Doe zo verder ????" Andy Walravens

|
| "Het contact is zeer professioneel. Prima commutatieve vaardigheden.
Zeer accuraat betrokken en eerlijk qua advies.Echte karakteristieken van een adviseur.
Begeleiding en afhandeling bij het bestellen uitmuntend.Heb me nog nooit zo op mijn gemak
gevoeld bij het bestellen van een product. Man van zijn woord. Ik ben zeer tevreden over alles
Wat ik heb ervaren bij het bestellen van producten bij deze man /site
Met Vriendelijke Groet,
Ronald Appel
CEO My handy-Hands events & Support" Ronald Appel

|
| "Beste,
Ik heb vandaag het koppelstuk ontvangen! Dank voor al uw goede service!
Mvg,
Eric" Eric

|
| "Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen.
Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd.
Ik vind het een heel fijn bedrijf.
Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen." Theo Goedendorp

|
| "Zeer gebruiksvriendelijke website, duidelijke gegevens van de onderdelen, eenvoudig bestellen." Patrick Paul De Naeyer

|