Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
52,7cm (21-inch) Maai mes voor Central Park / Mac Allister / MTD / Wolf-Garten

52,7cm (21-inch) Maai mes voor Central Park / Mac Allister / MTD / Wolf-Garten …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Luchtfilter/Voorfilter voor Wolf-Garten Select 5300 A

Luchtfilter/Voorfilter voor Wolf-Garten Select 5300 A Product code: GMBE-SP10783 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Maai mes bout voor Wolf-Garten

Maai mes bout voor Wolf-Garten Product code: GMBE-SP10809 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Maaimes adapter veer voor Wolf-Garten

Maaimes adapter veer voor Wolf-Garten Product code: GMBE-SP14286 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Starter kit voor MTD 752Z1X65RH motor

Starter kit voor MTD 752Z1X65RH motor Product code: GMBE-SP14947 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Wolf-Garten Vleugelmoer M8 Zwart

Wolf-Garten Vleugelmoer M8 Zwart Product code: GMBE-SP11063 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Geachte heer, beste Domé, Onlangs heb ik een onderdeel besteld, dat ik keurig in huis heb ontvangen. Helaas bleek het niet het juiste onderdeel te zijn, iets dat buiten jouw en mijn schuld is gebeurd. Nadat we overleg hebben gehad over hoe dit op te lossen, heb je dit meteen netjes afgehandeld. Nu kan het wel de wettelijke regel zijn, dat dit zo hoort, maar desalniettemin wil ik je hartelijk danken voor het effectueren ervan. Je staat bij mij voortaan te boek als een aanrader! Met vriendelijke groet, Wil"
Wil


"200% tevreden over de geboden hulp en snelle reacties op mijn vragen. De firma Hubo leverde een bosmaaier die totaal onbruikbaar was vanaf de eerste dag. Hulp of garantie NUL om een oplossing te bieden. Dankzij uw hulp bij het zoeken en leveren van de juiste carburator probleem volledig van de baan. In één woord TOPFIRMA. Hartelijk dank!"
Dries Raymond


"Woooow ! Zondagavond een stuk besteld voor mijn grasmaaier , dinsdagmiddag toegekomen ! Alle hulp gekregen van mijn vragen via whatsapp , wat een leuke en aangename service ! Dank u wel daarvoor ! Grtzzz uit belgie"
Jimmy


"dhr Domé Giuliano heeft puik werk geleverd om te zoeken wat ik moest hebben! Ik dank hem bij deze hartelijk."
Jan Franckaert


"Na zeer goed geïnformeerd te zijn een accu gekocht voor mijn robotmaaier. Dit bleek toch niet de oorzaak van het defect, retour zenden was geen enkel probleem. Daarna uitvoerig contact over het probleem en er wordt super meegedacht ook in de meest kosten efficiënte oplossing wat ik niet vaak meemaak. Het probleem van mijn ergens anders aangeschafte robotmaaier wordt zeker opgelost, daar heb ik alle vertrouwen in! Kortom, ik kan grasmaaier bladen enzo zeer warm aanbevelen! ????"
Jacques


"beste helemaal top en snelle levering gras spoel voor grastrimmer F35 past ok!!! en mensen von stihl Belgien hebben gezegd niet meer te vinden! dank u wel dus Nederland top en zeer snelle levering"
Gùnther Sùsz