Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Borgring 11/32-inch 8,9mm (SR-35) voor Fleurelle / Florabest / Grizzly / Mr. Gardner / Parkside

Borgring 11/32-inch 8,9mm (SR-35) voor Fleurelle / Florabest / Grizzly / Mr. Gardner / Parkside …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Florabest FHE 500 / FHE 550 / FHE 710 Motor tandwiel (30mm x 8mm en 10mm*7,8mm)

Florabest FHE 500 / FHE 550 / FHE 710 Motor tandwiel (30mm x 8mm en…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Kettingzaag ketting met 40 schakels (voor kettingzagen met een 25cm (10-inch) zwaard)

Kettingzaag ketting met 40 schakels (voor kettingzagen met een 25cm (10-inch) zwaard) Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Kettingzaag zwaard voor Florabest FHE 550 / FHE 710 / FHEHS 900

Kettingzaag zwaard voor Florabest FHE 550 / FHE 710 / FHEHS 900 Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"snelle bezorging, alleen jammer dat je wacht op post.nl en dat het pakketje door de brievenbus past. Beetje jammer.
Redactie: Tip: In de email met track and trace link staat ook aangegeven of het pakje in ontvangt genomen moet worden, of dat het door de brievenbus gaat."
Jan Orie


"Ondanks het ontbreken van en niet door kunnen geven van de nodige gegevens en vooral door het geduld en inzet van Dome Giuliano is mijn onderdeel van de kettingzaag op tijd bezorgd. Dome verdiend loonsverhoging ????????"
Hans V. Deventer


"Samen met de mail met de factuur kregen we als verassend als extra bijlage van de mail een heuse foto van de transportdoos met het door ons gevraagde product daarin. Wegens heel recente ervaringen met verkeerde bestellingen / leveringen vinden we deze manier van werken FANTASTISCH. Dit is de eerste keer dat we dit meemaakten en hopen dat andere leveranciers deze handelswijze over gaan nemen. Onze complimenten"
Hein Asscherickx


"Hoi. Heb vandaag het maaiblad gehad en kan perfect gebruikt worden voor dit type maaier enorm bedankt.."
Marina


"Geachte heer Giuliano, Op 26 mei 2021 bestelde ik bij u een Draadspoel voor Florabest FRT 550. Inmiddels is deze spoel dtv Postnl geleverd. Ik ben niet tevreden over dit product. Nadat ik de draadspoel had gemonteerd bemerkte ik dat de roterende draden binnen de kortste keren afbraken. Kennelijk is de weekmaker uit het plastic draad verdwenen waardoor deze bij de minste buigingskracht breekt. Naar ik vermoed is dit een product wat een tijd in het magazijn heeft gelegen. Kunt u mij helpen aan een draadspoel van een recentere productie datum. Hoor graag op korte termijn van u. Mvg, Dick van Raaij

Reactie: In uw brief schrijft u “bij het minste geringste aanraking van de houten kant borden breekt het spoel draad af”. En dat u uit noodzaak toch de gehele spoel verbruikt heeft. Gras timmer spoelen zijn niet bedoeld om tegen harde oppervlakten te gebruiken zoals hout, steen, kiezels of takjes. Het zijn spoelen voor het trimmen van gras. Daarnaast verbruikt u het product alsnog volledig, terwijl u al heeft geconstateerd dat het niet werkt."
D. Van Raaij


"kon het onderdeel nergens vinden , tot ik op jullie site uitkwam , dadelijk (zondag ) besteld , en op dinsdag werden ze al geleverd , dat is nog es service"
Milis Jean - Pierre