Verkoop Hotline 036-7851687
Feedback van onze klanten
"De starter kit voor Ikra BHSN 602 ontvangen en gelijk gemonteerd. Deed het gelijk weer goed. Product voldoet volledig aan de verwachting. Snelle levering en goede prijs kwaliteitverhouding. Top."
Joske


"Dit is een ouderwets goed bedrijf met een ouderwets goede service-medewerker. Toen het toegestuurde onderdeel het verkeerde bleek te zijn (lag aan mij) heeft de medewerker stad en land afgezocht en het voor me gevonden. Niets dan lof. Rik Verbeek"
Rik Verbeek


"Hoi. Heb vandaag het maaiblad gehad en kan perfect gebruikt worden voor dit type maaier enorm bedankt.."
Marina


"Hallo, Bedankt voor de snelle levering , het is inderdaad de juiste kap. Prima service ."
Eddy


"Bonjour Je viens de recevoir aujourd'hui la pièce de clé de sécurité et c'est le bon produit adapté à ma tondeuse qui a démarré tout de suite. Merci beaucoup de votre assistance de bienveillance. Cordialement"
José


"Hoi,
Compliment: geweldige service!

Jos"
Jos