Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)
Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Goeiendag , graag zou ik willen weten wanneer stuk zou geleverd worden . Ik heb tot op heden nog geen nieuws gekregen er stond nochtans levering via Post NL 1 a 2 dagen. Orderbevestiging is XXXXXXXX Mvg Werner
Redactie: U heeft een artikel besteld met een levertijd van 7-14 dagen.
Het artikel zal eerst door ons ontvangen dienen te worden voordat we het kunnen versturen.
Vandaar dat er ook staat: "Verwachte bezorgtijd: 1 dag(en) Indien op voorraad!)""
Werner Devos


"Perfect geregeld ,binnen de afgesproken datum was de bestelling op de plek."
Jm Houben.


"Zeer goede ervaring met deze webshop , het onderdeel voor mijn hakselaar was precies wat ik nodig had. Door de geleverde nieuwe drukplaat kan de machine er weer tegenaan. Levering was ook snel en ik ben dus zeer tevreden"
Jan Van De Velde


"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst


"Zondag onderdeel besteld, dinsdag ontvangen, duidelijk beschrijving en foto’s van bestelling incl track en trace. Aanrader, top geleverd en geholpen door gras-maaier-bladen-enzo"
Henri Borgman


"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp