Chainsaw Chain for Skil Saws with 40cm (16-inch) Bar/57Links

Aantal verpakkingen
Prijs per verpakking
Uw voordeel
1+
€ 18,97 (excl. 21% BTW)
€ 22,95
( incl. 21% BTW)
-
2+ 
€ 18,02 (excl. 21% BTW)
€ 21,80
( incl. 21% BTW)
5%

Plaats het product in uw winkelmandje om de verzendkosten te zien

ALM

Productcode: 21192SKL

Deze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.

Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Model Machine Products
1603H with 40cm (16") bar Producten voor de Skil - 1603H met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
1604H with 40cm (16") bar Producten voor de Skil - 1604H met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
1606H with 40cm (16") bar Producten voor de Skil - 1606H met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
1620U with 40cm (16") bar Producten voor de Skil - 1620U met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
1634U with 40cm (16") bar Producten voor de Skil - 1634U met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
1636U with 40cm (16") bar Producten voor de Skil - 1636U met 40cm (16") zaagblad kettingzaag

De lijst bevat het merk / de distributeur en de modellen van de machines (in alfabetische volgorde) waarvan we weten dat dit product waarschijnlijk geschikt voor is. Als uw machine niet in de lijst staat, kan het zijn dat dit onderdeel geschikt is, maar dat we geen gegevens hebben over de geschiktheid. Bekijk onze andere producten om te zien of we een geschikt onderdeel in voorraad hebben, of laat ons weten dat dit volgens u geschikt is.


Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

Chainsaw Chain for Skil Saws with 40cm (16-inch) Bar/57Links Chainsaw Chain for Skil Saws with 40cm (16-inch) Bar/57Links
ALM Manufacturing maakt van elke gelegenheid gebruik om ervoor te zorgen dat al hun producten volgens de hoogste normen en kwaliteit worden ontworpen en gefabriceerd in elke productiestadium om ervoor te zorgen dat ze geschikt zijn voor hun doel.


Lees de volgende veiligheidsinformatie zorgvuldig door:

1. Zorg ervoor dat de apparaten zijn losgekoppeld van de stroomtoevoer - of dat de bougie is losgekoppeld - voordat u werkzaamheden aan deze apparaten uitvoert.

2. Onderdelen mogen alleen worden gemonteerd door een voldoende gekwalificeerde of competente persoon in overeenstemming met de instructies van de fabrikant.

3. Onderdelen mogen alleen worden gebruikt voor het doel waarvoor ze zijn ontworpen en binnen veilige grenzen zijn gebruikt.

4. Vraag bij twijfel een vakman om uw apparaat te repareren.

ALM Manufacturing kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verlies, schade of letsel als gevolg van verkeerd gebruik of onjuist gemonteerde onderdelen.

Uw wettelijke rechten worden niet beïnvloed.

Aanraders voor deze product groep

Bio kettingzaagolie 1 ltr

Bio kettingzaagolie 1 ltr


€ 10,70 (excl. 21% BTW)
€ 12,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie 2 Liter

Kettingzaagolie 2 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie Pro 1 Liter

Kettingzaagolie Pro 1 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Feedback van onze klanten
"Parts arrived earlier than predicted -exactly what was needed. Now fitted and mower working perfectly - thanks !"
Michael Mulholland


"Goedemorgen Domé, Ik heb het grasmaaierblad ontvangen. Dank voor de service en de goede communicatie!"
Gerrit


"Dank U wel voor de vlotte Levering ;-))"
Van Hemelrijck L


"Bestelling geplaatst, betaald, maar geen bevestiging.. Fake website waarschijnlijk?
Redactie: Inmiddels duidelijk dat er een incompleet email adres opgegeven was, en ja dan komt de mail niet aan."
Anoniem


"Onderdeel besteld op vrijdag (vanuit Belgie) zaterdagmiddag geleverd. Vlotter kan niet denk ik. Onderdeel past perfect. (Hakselaar 2200 axt van 1998!!.) Bedankt en nooit twijfelen om bij deze mensen te kopen . TOP!"
Steemans


"Op 3 september gebeld i.v.m. een afgebroken beugel voor een oude Wolf grasmaaier. Na wat foto's via whatsapp gestuurd te hebben werd er een beugel gevonden die waarschijnlijk de juiste zou zijn. Stond uiteraard niet op de site maar werd er voor mij bijgezet zodat ik die bestellen kon. Vandaag de beugel ontvangen en past perfect. De hele manier van doen, de uitleg, tijd en moeite om het juiste artikel te vinden, gewoon perfect. Service die je helaas bij veel bedrijven niet meer meemaakt. Mocht ik nog eens een onderdeel nodig hebben dan weet ik nu waar ik zijn moet."
Collette