| "Gisteren een kettingspanner besteld, vanmiddag reeds geleverd bij mij thuis in België, wat een service!
Ook een zeer duidelijk overzicht op de website, goede en snelle communicatie, een voorbeeld voor andere online shops!
Mvg,
Danny" Lathouwers Danny

|
| "Ik vind het jammer, maar ik heb mijn bestelling nog steeds niet ontvangen. Het betreft bestelling met nummer xxxxxxx besteld op dinsdag, 09 mei 2023. Kunnen jullie eens kijken wanneer ik de bestelling verwachten kan.
Hartelijke groet, Ed Tigchelaar
Redactie:
U heeft om 19:38 besteld, dus woensdag 10 Mei is uw bestelling verwerkt.
De verwachte levertijd stond op 7-14 dagen en uw bestelling staat inmiddels in de PostNL rolcontainer om maandag (22-5) aan u verzonden te worden.
Dus u heeft de bestelling binnen de verwachte levertijd dan in huis." Ed Tigchelaar

|
| "Groot compliment voor het meedenken, aanbieden van opties. Ik heb het onderdeeltje al de volgende dag ontvangen. Ik kan weer aan de slag met mijn oude en trouwe grasmaaier. Top heer Domé" Joanna Moree

|
| "Service is op en top en stukken rap op bestemming" Carlos Dekeukelaere

|
| "Heb de opvangbak in goede order ontvangen en hij past!
Superblij!
Met vriendelijke groet,
Marijke" Marijke

|
| "Na telefonisch contact met de hotlines ben ik zeer goed geholpen, er werd met me meegedacht en samen zijn we er in niet al te lange tijd uitgekomen, extra goede service een aanrader!!" Nico

|