Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)

Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Nog niets besteld en nu al tevreden, super snelle reacties en om ook voor een rellatief laag bedrag moeite te willen doen. Top Domé"
Peter


"goede service"
John Noya


"Aangezien ik best tevreden was van mijn eerste bestelling heb ik daarom een tweede bestelling overgemaakt mvg., Roger"
Van Haegenberg Roger


"Heel snel geleverd"
Marc Vingerhoets


"200% tevreden over de geboden hulp en snelle reacties op mijn vragen. De firma Hubo leverde een bosmaaier die totaal onbruikbaar was vanaf de eerste dag. Hulp of garantie NUL om een oplossing te bieden. Dankzij uw hulp bij het zoeken en leveren van de juiste carburator probleem volledig van de baan. In één woord TOPFIRMA. Hartelijk dank!"
Dries Raymond


"Ik had een mes nodig en twijfelde omdat het mes er anders uitziet. Nadat ik keurig telefonisch geholpen was heb ik meteen GMBE-SP10683 voor de central park 5320737-CPT51CP (DYM1660AQ) besteld. Volgende dag in huis. En die past perfect!"
Michel