Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
35cm (14-Inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3mm / 52 schakels ZA-mount

35cm (14-Inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3mm / 52 schakels ZA-mount Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
40cm (16-Inch) Universeel kettingzaag zwaard 3/8 LP 1,3 mm 56 schakels

40cm (16-Inch) Universeel kettingzaag zwaard 3/8 LP 1,3 mm 56 schakels Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Bougie 14mm CJ8

Bougie 14mm CJ8 Product code: GMBE-CJ8 Dit onderdeel…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Kettingzaag ketting met 62 schakels voor kettingzagen met een 45cm (18-inch) zwaard

Kettingzaag ketting met 62 schakels voor kettingzagen met een 45cm (18-inch) zwaard Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Membraan set

Membraan set Product code: GMBE-SP10289 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Had een aandrijfriem nodig voor mijn verticuteermachine vd gamma. Deze was nergens anders te krijgen. Op maandagavond besteld en op donderdag geleverd. Super tevreden, goede service."
Hoofs


"beste helemaal top en snelle levering gras spoel voor grastrimmer F35 past ok!!! en mensen von stihl Belgien hebben gezegd niet meer te vinden! dank u wel dus Nederland top en zeer snelle levering"
Gùnther Sùsz


"twee aparte bestellingen gedaan (die wel gerelateerd waren), men heeft alles in één keer opgestuurd en een credit nota gemaakt voor de extra verzendkosten bij het benzinefiltertje nog een alternatief gedaan dag van de verzending nog een foto van de inhoud van het doosje gedaan volgende bestelling doe ik weer bij jullie, echt heel fijne ervaring"
Peter Evenblij


"Bonjour Je viens de recevoir aujourd'hui la pièce de clé de sécurité et c'est le bon produit adapté à ma tondeuse qui a démarré tout de suite. Merci beaucoup de votre assistance de bienveillance. Cordialement"
José


"Ik had nog een oude grastrimmer van Black en Decker, de GL445. Ik zocht een vervanger van de dop van de spoel en vond die bij jullie. Binnen drie dagen in huis. De trimmer gaat nu alsnog weer een aantal jaren mee. Dank."
Jan Wentink


"Zeer on klantvriendelijk. Baseren hun verzendkosten voor het gemak op pakketpost €5,99 terwijl het soms ook anders kan. B.v. Briefpost in een enveloppe voor ong. €2.00. Je bent dan gewoon tot sponsor van PostNL bevorderd. Bovendien bestellen incl. Btw. De Btw die achteraf wordt bereken is hoger!

Redactie: Wij bieden geen mogelijkheid van brievenbus verzending aan. Uitsluitend pakketpost, en overal wordt er een incl. en excl. BTW bedrag getoond. Dus ook bij de verzendkosten 5,99 excl. BTW en 7,25 incl. BTW."
Jim Buys