Chainsaw Chain for Florabest Saws with 40cm (16-inch) Bar/57Links

Aantal verpakkingen
Prijs per verpakking
Uw voordeel
1+
€ 18,97 (excl. 21% BTW)
€ 22,95
( incl. 21% BTW)
-
2+ 
€ 18,02 (excl. 21% BTW)
€ 21,80
( incl. 21% BTW)
5%

Plaats het product in uw winkelmandje om de verzendkosten te zien

ALM

Productcode: 21192FLB

Deze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.

Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Model Machine Products
2200W with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - 2200W met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
CSI 4020 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - CSI 4020 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
CSI 4020-x40 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - CSI 4020-x40 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
FKS 2000 A1 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - FKS 2000 A1 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
FKS 2000 B1 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - FKS 2000 B1 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
FKS 2200 A1 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - FKS 2200 A1 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
FKS 2200 B1 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - FKS 2200 B1 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
FKS 2200 C2 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - FKS 2200 C2 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
FKS 2200 D2 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - FKS 2200 D2 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
FKS 2200 E3 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - FKS 2200 E3 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
FKS 2200/10 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - FKS 2200/10 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
FKS 2200/8 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - FKS 2200/8 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
FKS 2200/9 with 40cm (16") bar Producten voor de Florabest - FKS 2200/9 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag

De lijst bevat het merk / de distributeur en de modellen van de machines (in alfabetische volgorde) waarvan we weten dat dit product waarschijnlijk geschikt voor is. Als uw machine niet in de lijst staat, kan het zijn dat dit onderdeel geschikt is, maar dat we geen gegevens hebben over de geschiktheid. Bekijk onze andere producten om te zien of we een geschikt onderdeel in voorraad hebben, of laat ons weten dat dit volgens u geschikt is.


Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

Florabest: 30091570

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

Chainsaw Chain for Florabest Saws with 40cm (16-inch) Bar/57Links Chainsaw Chain for Florabest Saws with 40cm (16-inch) Bar/57Links
ALM Manufacturing maakt van elke gelegenheid gebruik om ervoor te zorgen dat al hun producten volgens de hoogste normen en kwaliteit worden ontworpen en gefabriceerd in elke productiestadium om ervoor te zorgen dat ze geschikt zijn voor hun doel.


Lees de volgende veiligheidsinformatie zorgvuldig door:

1. Zorg ervoor dat de apparaten zijn losgekoppeld van de stroomtoevoer - of dat de bougie is losgekoppeld - voordat u werkzaamheden aan deze apparaten uitvoert.

2. Onderdelen mogen alleen worden gemonteerd door een voldoende gekwalificeerde of competente persoon in overeenstemming met de instructies van de fabrikant.

3. Onderdelen mogen alleen worden gebruikt voor het doel waarvoor ze zijn ontworpen en binnen veilige grenzen zijn gebruikt.

4. Vraag bij twijfel een vakman om uw apparaat te repareren.

ALM Manufacturing kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verlies, schade of letsel als gevolg van verkeerd gebruik of onjuist gemonteerde onderdelen.

Uw wettelijke rechten worden niet beïnvloed.

Feedback van onze klanten
"Een geweldig fijne ervaring was dit gewoon lekker de mogelijkheid om losse onderdelen voor je gras striemer te kunnen kopen en dat alles ook nog tegen voordelige prijzen waardoor dit ook nog bijdraagt aan een duurzame oplossing door in plaats van een heel nieuw apparaat aan te schaffen dus goed voor het milieu maar ook voor je portemonnee . Spoel deksel voor Black and Decker Trimmer was binnen een dag afgeleverd plus een QR bestelcode voor als het onverhoopt nog eens nodig mocht zijn om dit item te bestellen . Mijn waardering voor deze webshop is dikke tien sterren maar helaas kun je er maar vijf geven!"
M.a.millenaar


"Domé Giuliano gaat met zijn dienstverlening verder dan menig andere leverancier. Hij heeft voor mij een onderdeel van een oude machine weten te achterhalen en geleverd waardoor ik er weer jaren mee verder kan. Repareren wordt door hem betaalbaar gehouden."
Ruud Vermeulen


"Geachte heer Giuliano, Op 26 mei 2021 bestelde ik bij u een Draadspoel voor Florabest FRT 550. Inmiddels is deze spoel dtv Postnl geleverd. Ik ben niet tevreden over dit product. Nadat ik de draadspoel had gemonteerd bemerkte ik dat de roterende draden binnen de kortste keren afbraken. Kennelijk is de weekmaker uit het plastic draad verdwenen waardoor deze bij de minste buigingskracht breekt. Naar ik vermoed is dit een product wat een tijd in het magazijn heeft gelegen. Kunt u mij helpen aan een draadspoel van een recentere productie datum. Hoor graag op korte termijn van u. Mvg, Dick van Raaij

Reactie: In uw brief schrijft u “bij het minste geringste aanraking van de houten kant borden breekt het spoel draad af”. En dat u uit noodzaak toch de gehele spoel verbruikt heeft. Gras timmer spoelen zijn niet bedoeld om tegen harde oppervlakten te gebruiken zoals hout, steen, kiezels of takjes. Het zijn spoelen voor het trimmen van gras. Daarnaast verbruikt u het product alsnog volledig, terwijl u al heeft geconstateerd dat het niet werkt."
D. Van Raaij


"prima service om even te vragen om uitstel levering omdat er niet 2 exemplaren voorradig waren. Wat niet goed liep was de verzending door Post.nl. Het pakje, dat zo klein was dat het door de brievenbus kon, is niet bezorgd aan het opgegeven adres maar bezorgd bij een verzamelpunt op 10 km afstand. Daar bleek het nog geen 1 week te mogen liggen . Gelukkig konden we het op de laatste dag ophalen. Toch even rekening houden met dit gedrag van Post.nl"
M.plet


"Hoi. Heb vandaag het maaiblad gehad en kan perfect gebruikt worden voor dit type maaier enorm bedankt.."
Marina


"Het juiste produkt en heel snel geleverd"
Cannoot Roger