Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.
Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Mounting disc voor Florabest FAT 18 B2 / Terratec / Garden Feelings

Mounting disc voor Florabest FAT 18 B2 / Terratec / Garden Feelings Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Plastic bladen voor Florabest, Gardenline, Grizzly, Güde, Ikra, Parkside grastrimmers

Plastic bladen voor Florabest, Gardenline, Grizzly, Güde, Ikra, Parkside grastrimmers Product code: GMBE-GR182 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"Mijn waardering is heel goed voor het af levering van onderdelen"
Jan De Borst


"Ik kon heel snel via chat hulp krijgen bij het vinden van een product. Chapeau! Hoe levering en product is weten we nu nog niet."
M Mast


"Het pakje is aangekomen en de spoel past keurig in onze works grastrimmer.
Evengoed nog snel in huis...
Dank je wel voor de snelle en goede service

Vriendelijke Groet,
Clasien"
Clasien


"Ik was op zoek naar een draadspoel voor mijn gras trimmer. Via whatsapp perfect en snel geholpen! Als de spoel niet in de webshop staat echt de moeite om even na te vragen. Erg goede service"
Koen


"was zeer verbaasd dat ik op zondag antwoord krijg en ook nog binnen 5 minuten. snelle service en duidelijke site Doorgaan zo prima zaak"
Bert


"Domé Giuliano gaat met zijn dienstverlening verder dan menig andere leverancier. Hij heeft voor mij een onderdeel van een oude machine weten te achterhalen en geleverd waardoor ik er weer jaren mee verder kan. Repareren wordt door hem betaalbaar gehouden."
Ruud Vermeulen