| "Ik vind het jammer, maar ik heb mijn bestelling nog steeds niet ontvangen. Het betreft bestelling met nummer xxxxxxx besteld op dinsdag, 09 mei 2023. Kunnen jullie eens kijken wanneer ik de bestelling verwachten kan.
Hartelijke groet, Ed Tigchelaar
Redactie:
U heeft om 19:38 besteld, dus woensdag 10 Mei is uw bestelling verwerkt.
De verwachte levertijd stond op 7-14 dagen en uw bestelling staat inmiddels in de PostNL rolcontainer om maandag (22-5) aan u verzonden te worden.
Dus u heeft de bestelling binnen de verwachte levertijd dan in huis." Ed Tigchelaar

|
| "Buiten gewoon goede service. Waren alle websites maar zo effectief en vriendelijk. Petje af.
Medewerker Domé kwam zefls 's avonds laat nog in actie om mij te informeren. Zeer tevreden" Cjm Van Der Geest

|
| "Zeer goed" Eduard de Cock

|
| "Ik had een mes nodig en twijfelde omdat het mes er anders uitziet. Nadat ik keurig telefonisch geholpen was heb ik meteen GMBE-SP10683 voor de central park 5320737-CPT51CP (DYM1660AQ) besteld. Volgende dag in huis. En die past perfect!" Michel

|
| "22 mei 2020 - 18u.25
Zopas een écht toffe, chatsessie gehad met D. Giuliano ! Hij leidde me heel oordeelkundig doorheen mijn "bestellingsproces", dat mij niet zo goed lukte ! Bedankt, hoor ! Mede een pluim voor enzo.nl" Van Roy Jos

|
| "Buongiorno
Ho ricevuto l'articolo, molto bene grazie mille" Katia

|