Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.
Pagina(s) gevonden:
Weergave:
36cm Origineel Gardena maaiblad voor PowerMax 36E voor 2016 (4081-20)

36cm Origineel Gardena maaiblad voor PowerMax 36E voor 2016 (4081-20) Product code: GMBE-SP10239 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
42cm Origineel Gardena maaiblad voor PowerMax 42E (4017-20)

42cm Origineel Gardena maaiblad voor PowerMax 42E (4017-20) Product code: GMBE-SP10237…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
42cm Origineel Gardena maaiblad voor PowerMax 42E voor 2016 (4082-20)

42cm Origineel Gardena maaiblad voor PowerMax 42E voor 2016 (4082-20) Product code: GMBE-SP10240…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Gardena PowerMax 36E / 42E duwstang houder zijkant

Gardena PowerMax 36E / 42E duwstang houder zijkant Product code: GMBE-SP10200 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"Via Whatsapp op een zondag vragen gesteld en onmiddelijk antwoord ! Pakket na 2 dagen thuis geleverd in België. Top service ! ????????"
Jan H


"Dank u voor de hulp bij het corrigeren van de bestelling! Idem voor de perfecte levering, perfect op tijd. Heb tot dusver geen verschil kunnen merken tussen het huismerk en het officiele worx spoeldeksel voor onze 168e trimmer. Het was trouwens al een hele poos dat ik achter een reserve exemplaar aan het zoeken was. Ik kom zeker nog terug!"
Jean@belgium


"Zeer tevreden."
Elle De Vries


"Zeer on klantvriendelijk. Baseren hun verzendkosten voor het gemak op pakketpost €5,99 terwijl het soms ook anders kan. B.v. Briefpost in een enveloppe voor ong. €2.00. Je bent dan gewoon tot sponsor van PostNL bevorderd. Bovendien bestellen incl. Btw. De Btw die achteraf wordt bereken is hoger!

Redactie: Wij bieden geen mogelijkheid van brievenbus verzending aan. Uitsluitend pakketpost, en overal wordt er een incl. en excl. BTW bedrag getoond. Dus ook bij de verzendkosten 5,99 excl. BTW en 7,25 incl. BTW."
Jim Buys


"goede service"
John Noya


"Goede overzichtelijke site. Kon vinden wat ik wilde hebben. Levering de volgende dag. TOP !!"
Anita