Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Hieronder staan de onderdelen die wij leveren die geschikt zijn voor gebruik met de Hanseatic 2040 KS with 40cm (16") bar Chainsaw.

Controleer voordat u bestelt, dat uw machine een Hanseatic 2040 KS with 40cm (16") bar chainsaw is.

Om het juiste onderdeel voor uw Hanseatic Chainsaw te vinden, kunt u proberen het modelnummer van uw Chainsaw, of het onderdeelnummer van het onderdeel dat u wilt vervangen, in ons zoekvak in te voeren, of probeer Selecteer uw machine uit de vervolgkeuzelijst downboxen in onze geavanceerde zoekfunctie.

Als u het onderdeel dat u zoekt niet kunt vinden, neem dan contact met ons op over onderdelen voor uw Hanseatic 2040 KS with 40cm (16") bar Chainsaw.

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Chainsaw Chain for Hanseatic Saws with 40cm (16-inch) Bar/57Links

ALM Productcode: 21192HNSDeze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Spoel deksel voor diverse Flymo trimmers

Spoel deksel voor diverse Flymo trimmers Product code: GMBE-FL288L …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Het mes aanzetblok van mijn Atika LFH 2800 hakselaar was versleten. Besteld bij jullie webshop en na 2 dagen ontvangen. Netjes verpakt, en belangrijker nog: precies het goede onderdeel. Hakselaar werkt weer zoals vanouds. Dus hier spreekt een tevreden klant."
Willem Kooij


"super service en zeer snelle levering bedankt"
Johan Baert


"Goede morgen, Ik wil U nogmaals bedanken voor zo spoedig levering van Sabo onderdeel. Hij is goed aangekomen en is inderdaad HETZELDE. Ik kan nu de verticuteer weer gaan gebruiken. Super, ben echt blij. Fijne dagen en groeten van Marta"
Marta


"Geachte heer, beste Domé, Onlangs heb ik een onderdeel besteld, dat ik keurig in huis heb ontvangen. Helaas bleek het niet het juiste onderdeel te zijn, iets dat buiten jouw en mijn schuld is gebeurd. Nadat we overleg hebben gehad over hoe dit op te lossen, heb je dit meteen netjes afgehandeld. Nu kan het wel de wettelijke regel zijn, dat dit zo hoort, maar desalniettemin wil ik je hartelijk danken voor het effectueren ervan. Je staat bij mij voortaan te boek als een aanrader! Met vriendelijke groet, Wil"
Wil


"Supergoed geholpen, zelfs op zondag via watsup met foto's. Gelijk goed advies gegeven. Top!"
Batmaz


"16 9 2025 een opvangzak bestelt voor een blad zuiger, deze worden niet meer verkocht door Skil. Maar in deze webshop heb ik toch een geschikte opvangzak gevonden van het merk Ryno. De verkoper heeft ons netjes geholpen met het kopen en uit leggen hoe dit zit, en had alle tijd voor ons, complimenten! Zeer betrouwbaar bedrijf, dus raad het iedereen aan."
Em Manders Heeswijk Dinther