DG350 Uitlaat
DG350 Uitlaat
DG350 Uitlaat
DG350 Uitlaat
DG350 Uitlaat
DG350 Uitlaat
DG350 Uitlaat
DG350 Uitlaat
DG350 Uitlaat
DG350 Uitlaat
DG350 Uitlaat
DG350 Uitlaat

DG350 Uitlaat

Product code: GMBE-SP11228

Dit onderdeel is geschikt voor gebruik in de volgende machines.
Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Merk Type Model
Central Park Grasmaaier 10020674-CPT9941DG (DYM1654F)
Central Park Grasmaaier 5153886-CPT46D (DYM1666F)
Central Park Grasmaaier 5291045-CPT40D (DYM1651PF)
Central Park Grasmaaier 5476437-CPT9941DG (DYM1654F)
Mowox Grasmaaier PM 4135 P (DYM1653F)
Mowox Grasmaaier PM 4135 S (DYM1654F)
Mowox Grasmaaier PM 4335 SE (DYM162002)
Mowox Grasmaaier PM 4635 S (DYM1666F)
PowerPlus Grasmaaier POW63771
PowerPlus Grasmaaier POWEG63772
Rhodos Grasmaaier BCM 40B (DYM1481F DG350)
Tesco Grasmaaier PLM012011
Tesco Grasmaaier PLM042013

De lijst bevat het merk / de distributeur en de modellen van de machines (in alfabetische volgorde) waarvan we weten dat dit product waarschijnlijk geschikt voor is. Als uw machine niet in de lijst staat, kan het zijn dat dit onderdeel geschikt is, maar dat we geen gegevens hebben over de geschiktheid. Bekijk onze andere producten om te zien of we een geschikt onderdeel in voorraad hebben, of laat ons weten dat dit volgens u geschikt is.

Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

DG350 Uitlaat Central Park DG350 Uitlaat

Feedback van onze klanten
"Zeer on klantvriendelijk. Baseren hun verzendkosten voor het gemak op pakketpost €5,99 terwijl het soms ook anders kan. B.v. Briefpost in een enveloppe voor ong. €2.00. Je bent dan gewoon tot sponsor van PostNL bevorderd. Bovendien bestellen incl. Btw. De Btw die achteraf wordt bereken is hoger!

Redactie: Wij bieden geen mogelijkheid van brievenbus verzending aan. Uitsluitend pakketpost, en overal wordt er een incl. en excl. BTW bedrag getoond. Dus ook bij de verzendkosten 5,99 excl. BTW en 7,25 incl. BTW."
Jim Buys


"Zondag onderdeel besteld, dinsdag ontvangen, duidelijk beschrijving en foto’s van bestelling incl track en trace. Aanrader, top geleverd en geholpen door gras-maaier-bladen-enzo"
Henri Borgman


"Hartelijk dank voor de snelle levering. Onderdeel past perfect"
Ghislain


"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst


"Super tevreden van de levering. Na lang zoeken via Gras maaier bladen de batterijlader gevonden en besteld. Correct binnen de afgesproken tijd geleverd. Super."
Guykes


"Na een telefoontje, omdat er een verkeerd artikel geleverd was, de volgende dag de juiste bestelling gekregen. Snelle top service."
Anita