Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)
Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Op Pinksterdag heb ik via whatsapp hulp gevraagd voor het zoeken naar de vervanging van ketting voor kettingzaag. Tot mijn verbazing kreeg ik dezelfde dag nog antwoord. Er is veel moeite gedaan via foto's en aanwijzingen om de juiste ketting te achterhalen. Wat een top service!!!"
Carla


"Behulpzaam ... vlugge service en levering.... TOP zonder meer."
De Becker


"Geachte heer, beste Domé, Onlangs heb ik een onderdeel besteld, dat ik keurig in huis heb ontvangen. Helaas bleek het niet het juiste onderdeel te zijn, iets dat buiten jouw en mijn schuld is gebeurd. Nadat we overleg hebben gehad over hoe dit op te lossen, heb je dit meteen netjes afgehandeld. Nu kan het wel de wettelijke regel zijn, dat dit zo hoort, maar desalniettemin wil ik je hartelijk danken voor het effectueren ervan. Je staat bij mij voortaan te boek als een aanrader! Met vriendelijke groet, Wil"
Wil


"Ik zocht een koppelings drum voor een Echo CS360EVL kettingzaag uit 1992. Niet meer te vinden bij importeur, leveranciers van Echo, speciaalzaken en / of internet. Dit bedrijf, met name Domé, behoede mij voor verkeerde keuzes, zocht en vond het juiste onderdeel. Fantastisch, heel erg bedankt."
Bram Millenaar


"Wat klein onderdelen kapot aan m,n strimmertje, bestelling gedaan en 100% in orde! goede communicatie, snelle nette levering en 100% feedback en service, ook voor kleine relatief goedkope onderdelen, super tevreden en een aanrader. Een voorbeeld voor velen."
Hans Van Der Linden


"Wist niet precies welk onderdeel ik nodig had , dus twee foto’s meegestuurd met de vraag of dit onderdeel geleverd kon worden. Dezelfde dag antwoord gehad en gelijk besteld, prima en snel geleverd en exact het juiste onderdeel. Klasse , correct vriendelijk en snel gehandeld . Dank daarvoor , ik kom zeker nog eens terug .????????????????"
Peter Van Ginneken